ТОП ПРОДАЖІВ
 • Липневий розпродаж
 • Оплата карткою Visa
Відео

Маршрутизатор ASUS RT-AX52 (90IG08T0-MO3H00 / 90IG08T0-MU2H00)

262 відгуки Код:  407833548
WAN-порти

Маршрутизатор ASUS RT-AX52 (90IG08T0-MO3H00 / 90IG08T0-MU2H00)

262 відгуки Код:  407833548

Продавець:

Є в наявності

2 399

2 299

2167

Липневий розпродаж до -60%

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

ASUS RT-AX52: дводіапазонний маршрутизатор для розширення мережі Wi-Fi, стандарт Wi-Fi 6 (клас AX1800), функція Instant Guard, інструменти батьківського контролю, функції VPN, сумісність з AiMesh.

Новітній стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax) – підвищена пропускна спроможність та ефективність
Високошвидкісна мережа Wi-Fi – RT-AX52 підтримує квадратурну модуляцію 1024-QAM, тому здатний забезпечити високу швидкість передачі даних у мережі Wi-Fi. Він забезпечує чудову швидкість передачі даних: до 1201 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц і до 574 Мбіт/с у діапазоні 2.4 ГГц. Загальна швидкість складає 1800 Мбіт/c, оскільки обидва частотні діапазони можуть використовуватися одночасно. Підвищена ефективність – технології MU-MIMO і OFDMA гарантують ефективну роботу з великою кількістю підключених пристроїв. Легке розширення мережі – якісне з’єднання та розширені функції у великому будинку завдяки підтримці технології AiMesh.

Для розумного дому
Стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax) створений для побудови бездротових мереж із великою кількістю одночасно підключених пристроїв і дозволяє підвищити в 4 рази пропускну здатність мережі в порівнянні з попереднім стандартом.

Розширене покриття
Стандарт Wi-Fi 6 забезпечує розширення зони покриття бездротової мережі до 80%. Швидший Wi-Fi. Більш плавне використання.
RT-AX52 підтримує загальну швидкість передачі даних у бездротовій мережі на рівні 1800 Мбіт/с, працюючи у 1.5 раза швидше, ніж маршрутизатори стандарту 802.11ac 2X2*.

*Загальна швидкість маршрутизатора стандарту Wi-Fi 6 з антеною конфігурацією 2x2 в діапазонах 2.4 і 5 ГГц порівнюється із загальною швидкістю маршрутизатора стандарту Wi-Fi 5 з аналогічною антеною конфігурацією.

BSS Coloring
Стандарт Wi-Fi 6 підтримує нову технологію під назвою BSS Coloring, яка покращує ефективність з’єднання Wi-Fi навіть у середовищі з великою кількістю клієнтів. Коли два близько розташовані маршрутизатори надсилають дані одним каналом, один із маршрутизаторів повинен чекати, поки канал звільниться. За допомогою BSS Coloring маршрутизатор Wi-Fi 6 ідентифікує свої дані унікальним тегом каналу («кольором»), який відрізняється від тегів сусідніх мереж. Тоді маршрутизатор Wi-Fi 6 може ігнорувати сигнали «іншого кольору» на робочому каналі та негайно надсилати дані.* Це значно скорочує час очікування маршрутизатора та підвищує ефективність мережі.

*Щоб користуватися перевагами цієї технології, потрібен клієнт, що підтримує BSS Coloring.

Підтримка нового протоколу безпеки WPA3
Ось уже понад десятиліття у ролі основної системи інформаційного захисту бездротових мереж Wi-Fi застосовується протокол WPA2, проте тепер йому на зміну приходить WPA3 – новий стандарт із новими функціями, який забезпечує ще більш зручні у використанні й надійні засоби шифрування, орієнтовані і на домашніх, і на корпоративних користувачів.

Захищене з’єднання
Безкоштовні громадські мережі Wi-Fi рідко бувають безпечними. Завдяки технології Instant Guard VPN ви можете безпечно користуватися загальнодоступною мережею Wi-Fi через свій маршрутизатор RT-AX52 з миттєвим налаштуванням захищеного каналу. Крім того, це абсолютно безкоштовно!

Гнучкість і масштабованість
Кожного разу, коли вам буде потрібно розширити покриття бездротової мережі або впровадити в ній нові функції, просто додайте ще один AiMesh-сумісний маршрутизатор.

Легкість налаштування
Завантажте останню версію програми ASUS Router. За допомогою зручного графічного інтерфейсу і чітких інструкцій ви зможете легко налаштувати RT-AX52 на свій розсуд. 

Характеристики

Швидкість LAN портів
Стандарт зв'язку Wi-Fi
Стандарт швидкості Wi-Fi
 • AX1800
Швидкість Wi-Fi
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 262

 • Антон
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Налаштування зайняло 5хв, чудово працює в режимі Dual Wan. Від всім відомого китайського UPS працює, при чому у мене упс на 1А, і чудово вистачає і на роутер і на оптичний конвертор.

  Переваги:
  Швидко налаштовується, хороше покриття
  Недоліки:
  немає
 • Андрій Проскурняк
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороший сигнал , зручна настройка
  Купляв для безперебійної роботи інтернету коли нема світла. працює від павербанку і виконує свою роботу на 100%

  Переваги:
  Настройка через додаток
  Працює від павербанку
  Файний сигнал
  Недоліки:
  Не знайшов
 • Максим Чуприна
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Це мій перший роутер ASUS, наразі користуюся тиждень. Відгуки хороші, бренд відомий і надійний (маю їхній ноутбук), дизайн мені сподобався.
  Після покупки роутер спробував підключити до свіжепроведеного інтернету (майстер як раз прийшов), інтернет нас ньому завівся не відразу (на відміну від роутера іншої фірми, яким довелося перевірити наявність підключення), а після короткого налаштування, де (основне!) треба було вибрати режим маршрутизатора, до того він не бачив вхідний кабель (діод WAN на панелі не горів, я вже подумав, що бракований роутер трапився).
  Швидкість безпровідного з'єднання чудова (маю 100 Мбіт з'єднання, на жаль, перевірити на 1 Гбіт найближчим часом не вдасться, можливо згодом напишу), щодо провідного звертаю увагу, що тут 3 (а не як зазвичай буває 4) порти LAN. Покриття чудове, на 3 кімнатну квартиру вистачає без проблем.
  Хто планує використовувати Інтернет без світла: блок живлення тягне 12Вт (12В/1А).
  На стіну кріпиться без проблем, є два відповідних отвори, вирізи у вигляді плюса (можна вішати будь-яким боком відносно підлоги).
  Колір діодів на панелі ядерно-синій, для мене незвично, в інтернеті знайшов, як їх вимкнути через сайт конфігурації, або налаштувати для їх вимкнення кнопку WPS.
  Після увімкнення безпровідна мережа 2.4 заводиться дуже швидко, а на 5.8 доводиться почекати хвилину-дві.
  Є решітки і для забору повітря, і для випуску теплого, тому провітрювання добре. Краще покриття, на відміну від версії з USB, бо там, судячи з опису, немає Beamforming.
  Покупкою повністю задоволений.

  Переваги:
  Гарна якість, швидкість з'єднання, хороше бездротове покриття, привабливий дизайн.
  Недоліки:
  Не виявлено.
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення