День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Ігристе вино Donelli Lambrusco Emilia червоне напівсухе 7.5% 0.75 л (8008920001321) - зображення 1

Ігристе вино Donelli Lambrusco Emilia червоне напівсухе 7.5% 0.75 л (8008920001321)

Код:  54612498

Немає в наявності

167

 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
При замовленні з доставкою або на склад перевізника усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.
 
 

Опис

Ігристе вино Donelli Lambrusco Emilia червоне напівсухе 7.5% 0.75 л – це яскраве та характерне італійське вино, створене з найкращих сортів винограду Ламбруско, вирощених у регіоні Емілія-Романья. Воно відрізняється насиченим рубіново-червоним кольором з фіолетовими відблисками та живою, ігристою структурою бульбашок. В ароматі переважають виразні ноти стиглої черешні, малини, смородини і легкі відтінки фіалок, які розкривають традиційний, фруктовий букет цього вина. Смак Donelli Lambrusco Emilia гармонійний, з приємною освіжаючою кислинкою та тонкою насолодою, які плавно переходять у довгий, бархатистий післясмак. Ідеально поєднується з піцою, пастою, м'ясними закусками, сирами та стравами італійської кухні. Завдяки помірному вмісту алкоголю та ємності 0.75 л, це ігристе стане відмінним вибором для дружніх вечірок, сімейних свят та затишних вечерь, надаючи кожному моменту атмосферу радості та легкості. Donelli Lambrusco Emilia – втілення італійської гостинності та виноробних традицій.

Характеристики

Вміст цукру
Об'єм
Упаковка
Міцність
Країна-виробник
Витримка
  • Без витримки
Температура подавання
  • 8-10 °C
Кількість в упаковці
  • 1 шт
Розміри
  • 90 x 90 x 300 мм
Вага
  • 1.23 кг
Ознаки легальності алкоголю
Країна реєстрації бренду
  • Італія
EAN
  • 8008920001321
Тип тари
  • Скляна пляшка
Продаж здійснює

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.5/5
на основі 4 відгуки
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Валентин П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    Так себе. Пьется как лимонад

    Переваги:
    Цена, легкость
    Недоліки:
    Пустое. Слишком мало аромата и кислоты
  • Татьяна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
    • Загальне враження

    Игристое как игристое, ничего особенного, чем хотелось бы восторгаться, но и ничего плохого. За такую цену нормально.

    Переваги:
    Нормальное игристое за свою цену
    Недоліки:
    -
  • елена х***
    Продавець: Rozetka
    • Загальне враження

    • Відповідність смаку

    • Відповідність аромату

    самое классное вино этой серии, чем то напоминает шампанское . лёгкое ,не очень хмельное, я бы не сказала что это полусухое .

Читати всі відгуки →