Маршрутизатор TP-LINK Archer AX1500 - зображення 1
  Маршрутизатор TP-LINK Archer AX1500 - зображення 2
Інтерфейси
 • 4 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/сек
  1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/сек
WAN-порт
Швидкість Wi-Fi, Мбіт/с
 • Є в наявності

2 499

Продавець: Rozetka

Опис Маршрутизатор TP-LINK Archer AX1500

Революційний Wi‑Fi 6

Wi-Fi 6 забезпечить серйозний приріст швидкості та пропускної здатності вашої мережі.
Переходьте на нове покоління Wi-Fi, щоб насолодитися швидшою мережею майбутнього з можливістю під'єднувати більше пристроїв.

Швидкість понад гігабіт

Новітня технологія 1024-QAM і висока частота модуляції збільшать швидкість під'єднання сучасних ґаджетів до 1 Гбіт/с.

Під'єднуйтеся до гігабітної Wi-Fi мережі зі смартфона або ноутбука та насолоджуйтеся швидкостями, які можна порівняти з кабельним Ethernet-під'єднанням.

Під'єднуйте десятки пристроїв

Додавайте більше Wi-Fi пристроїв без зниження продуктивності мережі.

OFDMA дає змогу кільком пристроям використовувати один діапазон, завдяки чому до роутера з підтримкою Wi-Fi 6 можна під'єднати більше пристроїв, ніж до маршрутизатора Wi-Fi 5.

Мінімальна затримка

Wi-Fi 6 оптимізує передавання даних, даючи змогу пакетам даних із різних застосунків використовувати один потік, у такий спосіб зменшуючи затримку.

Насолоджуйтеся бездоганною якістю аудіо та відео під час спілкування, високою швидкістю онлайн-ігор і миттєвим завантаженням відео на одному пристрої одночасно.

Миттєвий відгук 

Потужний триядерний процесор 1.5 ГГц забезпечує передавання великих обсягів даних із мінімальною затримкою в мережі.

Насолоджуйтеся миттєвим відгуком під час відтворення онлайн-відео та високою якістю відео під час спілкування.

Збільшене покриття Wi-Fi

Технологія Beamforming і 4 антени з високим посиленням забезпечують потужний стабільний сигнал Wi-Fi в усьому домі, гарантуючи безперебійне під'єднання на кожному пристрої.

Широкосмуговий гігабітний інтернет

Гігабітні порти Ethernet дають змогу максимально скористатися швидкістю до 1 Гбіт/с — під'єднайте ПК, Smart TV або ігрову консоль до одного з чотирьох гігабітних Ethernet-портів LAN для швидкого та надійного дротового під'єднання.

Просте налаштування

Інтуїтивно зрозумілий застосунок Tether і зручний вебінтерфейс допоможуть налаштувати Archer за лічені хвилини. Застосунок Tether дає змогу керувати настроюваннями мережі з будь-якого пристрою, що працює на Android або iOS.

Характеристики Маршрутизатор TP-LINK Archer AX1500

Інтерфейси
 • 4 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/сек
  1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/сек
Призначення роутера
Швидкість LAN портів
WAN-порт
Стандарт зв'язку Wi-Fi
Швидкість Wi-Fi, Мбіт/с
Функції безпеки
 • Міжмережевий екран SPI
Конструкція антен
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 36

 • Денис Марценицен
  • Продавець: Rozetka

  кому скорость нада по 2.4g до 300мб ставте ширину канала 40MHz, у меня ширина канала стояла автоматом то устройства подключались на 20MHz переключил на 40 и стало все ок.

  Переваги:
  Хорошо работает 2.4g по пингам потерь нету, и при половине сигнала к роутеру скорость соединения из 100мб доходит 100\97мб
  Недоліки:
  -
 • Виталий Танчик
  • Продавець: Rozetka

  Цей роутер мною придбано для можливості підвищення швидкості інтернету до 1 Гб/с без потреби прокладення нового оптоволоконного кабелю при наявності використання данної технології провайдером. Моделі АХ1500 та АХ10 фактично близнюки не тільки зовні, а й за характеристиками. Налагодження робив самостійно та швидко завдяки зрозумілим інструкціям виробника та провайдеру, перехід з попереднього роутеру відбувся миттєво завдяки можливості налаштувань через локальне підключення і сприйнято пристроями-споживачами завдяки використанню тієї ж назви мережи та паролю без будь яких прикрощів. На жаль серед моїх пристроїв поки що лище один підтримує частоту сигналу WiFi у 5ГГц, але і на старих пристроях (Smart TV, ПК, смартфонах, ноутбуках, МФУ) відчулися зміни на краще завдяки розподілу більшої швидкості інтернету та мережи і технології одночасної передачі сигналу WiFi по різних каналах, а не пакетної послідовної передачі даних. Загальна кількість пристроїв працюючих одночасно у домашній мережі при прийманні гостей доходила до 20 без зауважень по інтернет зв'язку. Більша площа покриття ніж у попереднього TP-Link 841n дозволила відмовитись від другої точки доступу з використанням WiFi по всій квартирі (80 м. кв.) лише від одного головного нового роутеру. Швидкість інтернету в домашній мережі по пристроях 2,4 ГГц в межах 200Мб/с, по пристрою на 5 ГГц до 900 Мб/с. Швидкість завантажень файлів обмежена лише можливостями серверів з яких ці файли качав. Нагадаю, що співвідношення швидкості у бітах до об'єму данних у байтах 8/1, тобто при швидкості інтернету 100Мб/с ви можете, теоретичночно, скачувати файл зі швидкістю 12,5 Мбайт/с, відповідно при 1Гб/с - 125 Мбайт/с. Бажаю і іншим власникам TP-Link Archer AX1500, або АХ10 не мати проблем, як це є у мене! :-)

  Переваги:
  Стабільність роботи, простота та зручність налаштувань, можливість дистанційного управління з мобільного додатку, підтримка технологій швідкісного зв'язку з інтернетом по крученій парі, велика кількість одночасних підключень по WiFi без конфлікту між каналами приймання/передачі та підтримка великої кількості стандартів бездротового зв'язку з отримувачами сигналу від роутера.
  Недоліки:
  Не виявлено
 • Петр Клименко
  • Продавець: Rozetka

  Хороший маршрутизатор.

  Переваги:
  Справляется на100%. Два диапазона.
  Недоліки:
  Не вижу.
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення