Забруднення
Клас засобу

Опис Засіб для чищення килимів мийним пилососом Vanish Gold 500 мл (5900627012910)

Reckitt Benckiser — міжнародна компанія, лідер у виробництві товарів для здоров'я й особистої гігієни. Завдяки своїй інноваційності, компанія займає перші місця в більшості швидкозростальних категорій, у яких представлена. У портфоліо компанії зараз 19 глобальних брендів, як-от Nurofen, Strepsils, Gaviscon, Mucinex, Durex, Scholl, Lysol, Dettol, Clearasil, Veet, Harpic, Bang, Mortein, Finish, Vanish, Woolite, Calgon, Airwick і French's.

Шампунь для чищення килимів мийним пилососом Vanish чудово впорається з усіма типами забруднень.

Увага: перед використанням перевірте стійкість забарвлення на непомітній ділянці. Не рекомендовано використовувати для матеріалів із нестійким забарвленням, а також для оксамиту, парчі, шовку, килимів ручної роботи й інших матеріалів, не призначених для вологого чищення. Провітрювати приміщення під час застосування шампуню. Продукт зберігати в щільно закритій оригінальній упаковці, оберігаючи від впливу прямих сонячних променів і нагрівання вище 40 °C. Не додавайте протипінний засіб, оскільки він входить до складу шампуню.

Заходи безпеки: берегти від дітей. Ретельно мити руки після використання.

У разі потрапляння в очі: обережно промити водою упродовж декількох хвилин. У разі сильного подразнення звернутися за медичною допомогою, показавши упаковку або етикетку. У разі потрапляння на шкіру можливе тимчасове знебарвлення шкіри; у разі розбризкуванні промити великою кількістю води. Людям із чутливою шкірою рекомендовано використовувати рукавички.

Характеристики Засіб для чищення килимів мийним пилососом Vanish Gold 500 мл (5900627012910)

Забруднення
Тип засобу
Клас засобу
Об'єм/Вага
Особливості
 • Берегти від дітей. Ретельно мити руки після використання. У разі потрапляння в очі: обережно промити водою впродовж декількох хвилин. У разі сильного подразнення звернутися за медичною допомогою, показавши упаковку. У разі потрапляння на шкіру можливе тимчасове знебарвлення шкіри; у разі розбризкування промити великою кількістю води. Людям з чутливою шкірою рекомендується використовувати рукавички. Не змішувати з іншими продуктами.
Спосіб застосування
 • Розчиніть 33 мл (1.5 ковпачка) на 1 л води. Добре змішайте
  Дотримуйтеся інструкцій виробника пилососів. Не робіть килим занадто вологим. Для сильно забруднених поверхонь залиште шампунь на 5 хвилин і дочекайтеся повного висихання
Склад
 • кисневмісний відбілювач
  неіоногенні й аніонні ПАР
  полікарбоксилати
  ароматизатор
Упаковка
 • Пластикова
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 13

 • Сергей Требин
  • Продавець: Rozetka

  Категорически не рекомендую данный сайт. Очень медленная отгрузка с нарушением всех сроков (которые указаны продавцом). Совершенно неадекватный колл-центр, который не в состоянии решить ни одной проблемы. Основной ответ - виноваты вы сами.

  Переваги:
  средство работает как заявлено
  Недоліки:
  сервис розетки
 • Козин Павел
  • Продавець: Rozetka

  Вроде бы работает. , Заправил по инструкции пылесос , помыл диван . Все получилось

  Переваги:
  Работает
 • Полина
  • Продавець: Rozetka

  Запах хороший . Нужно отмыть кавролин (запах) будем пробовать

Дивитися всі відгуки →