Опис Електрокоса Vitals EZT 144vrs (54011)

Електрокоса Vitals EZT 144vrs призначена для скошування рослинності зі стовбурами діаметром не більш ніж 20 мм на невеликих площах, у незручних місцях для ефективної роботи колісною газонокосаркою (біля дерев, кущів, огорож, стовпів), а також на місцевості, що має нерівний рельєф зі схилами.

Основою електрокоси Vitals EZT 144vrs є електричний потужний двигун (1400 Вт). Завдяки системі плавного пуску немає ривків виробу під час увімкнення, що сприяє підвищенню комфорту під час роботи електрокосою та збільшує термін служби електродвигуна. Завдяки використанню пасової передачі рівні вібрації й шуму дуже низькі, що вигідно виділяє цю модель на тлі конкурентів.

Ця модель втілила в собі всі побажання й рекомендації особливо вимогливих користувачів. Так, основною відмітністю є наявність ергономічної велосипедної ручки. Обмотки ротора та статора виготовлені зі 100% міді, що забезпечує надійну та тривалу роботу електродвигуна. На відміну від багатьох моделей конкурентів, у Vitals EZT 144vrs для передавання крутного моменту від двигуна на конічний редуктор використовується посилений вал, що забезпечує додаткову міцність конструкції виробу. Всі частини та деталі електрокоси чудово підігнані одна до одної, пластик високої якості, стійкий проти незначних термічних і механічних впливів.

Питання безпеки на досить високому рівні. Кнопка запуску двигуна має захист від випадкового ввімкнення. Щоб уникнути травм у разі попадання різального інструменту на сторонні предмети та їхнього відскоку в сторону користувача, передбачений великий захисний кожух, виготовлений з доволі міцного пластику.

Щодо комфорту також усе продумано. Ремінь на плече з карабіном дає змогу регулювати довжину ременя окремо від електрокоси та за лічені секунди під'єднати ремінь до виробу. Для забезпечення найкращого положення виробу, з огляду на вподобання та фізичні дані користувача, можна змінювати положення ручки. Модель Vitals EZT 144vrs обладнана ергономічним роздільним велосипедним держаком з можливістю регулювання однієї частини незалежно від другої. У такий спосіб працювати електрокосою дуже комфортно, не відчуваючи водночас втоми впродовж тривалого періоду часу.

Залежно від того, яку рослинність потрібно скосити, модель Vitals EZT 144vrs може використовувати спеціальний 3-зубчастий ніж або шпулю з волосінню. Водночас діаметр скошування рослинності ножем становить 255 мм, а шпулею — 420 мм.

Електрокоса Vitals EZT 144vrs має багату комплектацію. До комплекту постачання виробу входять: роздільний ергономічний велосипедний держак, захисний кожух із нерухомим ножем, ремінь через плече з карабіном, 3-зубчастий ніж. Крім стандартного набору, додатково у комплекті є сумка із запасними інструментами та приладдям, а також шпуля зі спрощеним заправлянням волосіні, що дає змогу підготувати шпулю для роботи без жодних зусиль і за лічені секунди.

Особливості моделі Vitals EZT 144vrs:

 • нове покоління моделей, що добре зарекомендували себе ;
 • висока якість пластику та комплектуючих;
 • призначена для вимогливих користувачів і тривалої експлуатації;
 • висока потужність електродвигуна;
 • обмотки ротора та статора двигуна зі 100% міді;
 • прямий вал;
 • ремінне передавання від двигуна на вал;
 • особливо низькі рівні вібрації й шуму;
 • плавний пуск;
 • ергономічний держак;
 • напівавтоматична шпуля зі спрощеним заправленням волосіні 3-пелюстковий ніж.

Характеристики Електрокоса Vitals EZT 144vrs (54011)

Різальна система
Подавання волосіні
Потужність двигуна, кВт
Форма ручки
Ширина зрізу
 • 420 мм
Діаметр волосіні
 • 1.6 мм
Додаткові характеристики
 • Напруга: 220 В
  Частота напруги: 50 Гц
  Швидкість обертання: 10000 об / хв
  Діаметр скошування ножем: 255 мм
  Вібраційне навантаження: 3.85 м/c
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 31

 • Евгений Корнеев
  • Продавець: Rozetka

  проблема с разматыванием лески, вроде все делал правильно но сама почему то не вытягивается, приспособился в ручную, но не всегда удобно одному, ну удобно было если б слаживалась телескопически, я так понял есть и такой триммер, но уже купил этот

  Переваги:
  Несмотря на цену довольно качественное изделие
  Недоліки:
  проблема с леской, довольно большие габариты
 • Олександр Шитий
  • Продавець: Rozetka

  Доброго дня. Купив Батьку для села. Сам перший раз опробував дуже задоволений. Можна користуват довгий час і не хвилюватися що перегріється чи згорить. відносно легкий і потужний. Кріплення желету удобне і регулюється для балансу коси. Рекомендую

  Переваги:
  Не сильно гріється при довгому використані. Ціна-якість. Потужність
  Недоліки:
  не знайшов.
 • Аоуовлаотавт Поаоватттв
  • Продавець: Rozetka

  По порядку. 1. Инструкция. Ребят, вы там вообще ее читали перед тем, как в продажу выпускать? 35 страниц ни о чём. Пример: Стр. 29 -" рекомендуется проверять количество смазки в редукторе, прежде чем использовать изделие". При этом где этот редуктор находится (картинки на стр. 7 и 8) и что куда и чем заправлять ... нет, догадывайтесь сами. Вы в своем уме? У меня до этого был триммер, отработавший четыре года, и как-то я не задумывался раньше о том, что его надо смазывать и заправлять смазку. 2. Триммер достаточно тяжелый и махать им долго (час-два) вряд ли получится. Когда одеваешь его на "жилетку" (а без неё использовать косу нельзя), нагрузка на все части тела ооочень ощутимая. 3. Сборка-разборка всего - отдельная тема. Во первых, как понимаете, в инструкции нет ничего о том, как правильно надеть и отрегулировать ремни косы, велосипедные рукоятки. Нет, ну надеть и прикрутить болтики каждый сможет, но нет ничего о том, как это сделать так, чтобы добиться правильной балансировки косы (а именно - чтобы она висела на карабине на плечах, а не её держали мои вытянутые руки). Я уже предвкушаю, как буду по ходу работы колхозить штангу косы скотчем. Производитель: вы ее держали сами-то? 4. Разбалансировка веса - это просто жесть. В максимальном выдвинутом вперед положении карабинной застежки, на которой висит коса - косу всё равно сильно перевешивает катушкой вниз. В результате приходится постоянно велосипедными рукоятками тянуть ее вверх. Представьте работу косы: ваши плечи постепенно ломит от веса, и вы ещё вынуждены шпулю от косы постоянно задирать вверх, чтобы она не волочилась по земле при работе. По традиции - как отбалансировать косу в инструкции ничего нет, называется, разбирайтесь сами. 6. Думаю, если бы у меня была возможность ее перед покупкой в собранном виде надеть и помахать в магазине - в жизни бы ее не купил. Так как 14 дней прошло, придется ее убивать с тем, чтобы сдать производителю по гарантии. Косу еще ни разу не использовал - т.к. травы еще нет пока.

  Переваги:
  три года гарантии
  Недоліки:
  в описании
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

Відео з Електрокоса Vitals EZT 144vrs (54011)