Відгуки покупців про Мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256GB Midnight Black (989470)

• Екатерина Яременко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Купила месяца два назад ,до этого был Самсунг ,экран цветопередача норм ,цвета яркие ,летает хорошо не тормозит .Фото норм как для себя то я довольна качеством ,памяти тоже хорошо хватает .Заряжается тоже очень быстро удобно ,но и разряжается тоже быстро на сутки не хватает ((

Переваги:
    Экран ,память ,зарядка
    Недоліки:
    Быстро разряжается !
  • Ганна Дашевська
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Супер телефон,я уже несколько лет пользуюсь Xiaomi ,но эта модель просто огонь,брала его из-за камеры,и большего количества памяти.качество фото отличное.рекомегдую
    Посылка пришла быстро.

• Олена Жовтенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Користуюсь з 08.11 дуже задоволена. Працює швидко, глюків наче немає, заряджається супер швидко. Дуже багато пам'яті, оперативну можна розширити до 12Гб, але і на 6 в мене літає. Камерою користуюсь не так щоб дуже часто, нічого особливого не бачу. Можливо треба робити налаштування але дуже заморочливо.
    Виникли проблеми з переносом даних, раніше було все набагато простіше.,
    Із суттєвих недоліків - відсутній світовий індикатор нових повідомлень, дуже незручно. Таке враження, виробник вважає що в телефоні треба сидіти цілодобово не відключаючись((

Переваги:
    характеристики
    Недоліки:
    відсутній світовий індикатор повідомлень
    • анастасия приходская

Как у вас с кнопками домой, назад, зарабатывают сразу, ибо у меня проблемы с тем, чтобы зразу сработали зоны по краям экрана.
      Кстати, они предлагают световой индикатор, но я так понимаю, что в режиме економенергии он не работает.

• Олена Жовтенко

З кнопками додому, назад все нормально, наскільки я бачу.
      Анастасія, уточніть хто пропонує світовий індикатор? Дуже потрібен

• Виктория

Підкажіть будь ласка, а скільки у вас тримає батарея ,якщо ви активно користуєтесь ним?

• Марина Шкуро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Телефон подарував коханий, мені дуже подобається, камера супер, пам'яті багато, гарний звук.

Переваги:
    Камера, пам'ять, гарний звук
    Недоліки:
    Не має
  • Мар'яна Маринець
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Дуже крутий та хороший телефон, для мене як не любителя Редмі. Він мені зайшов на 100%

• Віталій Радіонов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Все гарно працює, дружина задоволена.

• Виктор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Гарній телефон,чудова камера,швидка зарядка,купив по хорошій знижкі,дякую розеткі!

Переваги:
    Зарядка,автономність,швидкий
    Недоліки:
    Поки не виявив
    • Валері

Підкажіть будь ласка,а скільки у вас тримає батарея?

• Виталий Дрешпак
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Телефон супер, камера бомба, звук хороший, процесор кмітливий, потужна зарядка. Дуже сподобався.

Переваги:
    Камера, зарядка
    Недоліки:
    Поки не знайшов
    • анастасия приходская

Вы уверены, что звук хороший? По моему ерунда) в наушниках почти на максимальных нужно включать

• Віктор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Все супер, ще й зекономив на чорну п'ятницю ;)

Переваги:
    Збалансований апарат
    Недоліки:
    Не виявив
  • Максим Романенко

Все чудово✌️

• Алексей Донченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Два дня в работе,первый час даже подрастроился что взял не Самсунг,в них цвета более яркие,всегда были они,но поюзал и понял что все ок,аппарат оказался огонь!

Переваги:
    Шустрый,звук
    Недоліки:
    Необнаружено
  • Стас Кодак
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Отличный вариант за свои деньги

Переваги:
    ТТХ телефона, цена -качество
    Недоліки:
    Не обнаружил
    • Кот Матроскин

Медиатек, вы что серьёзно ? Это по вашему топ за свои деньги ?

• Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Зарядка 120 ватт - маркетинг, скорее всего.
    Ёмкость батареи 17,5 ватт-часов. При зарядке от стандартной зарядки с выдачей потенциально до 100 ватт, берет 33 ватта. Т.е. даже этого достаточно для полной зарядки за пол часа.
    Макрокамеры нет. Только широкоугольная и обычная. Пока что выглядит как обычная камера. Ничего необы́чного по сравнению с редми нот 10 про.
    Вобщем можно брать и что-то дешевле с зарядкой 60 ватт,где в реальности будут те же 33 вата.

• Максим

Нашелся макро режим в странном месте.

• Аркадій Сухомлін

Нужно включить режим турбозарядки

• Станислав Кушко

Где это странное место подскажите пожалуйста?

• Юрій Куць
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Брав на подарунок дружині, задоволена!

Переваги:
    Екран, дуже швидка зарядка, не погана камера та акум, дизайн.
    Недоліки:
    Поки не виявлено.
  • Євгеній
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Великий мінус цього телефону, що в ньому швидко сідає батарея. Я використовую, месенджери з робочими чатами, навігатор, імейл, деякі робочі програми зі статистикою, приват24 іноді ютуб і батареї вистачає з 9.00 до 18.00 (о 18.00 вже 10-15% залишається) І це я вже заліз в налаштування і вимкнув там все, що додатково споживає батарею.
    Сенсор збоку на кнопці блокування це просто пекло. Я ще жодного разу ним нормально не скористався. Постійно ввожу паролі, це дістає. Можливо це через чехол, доречі не знайшов якісного. Також надіюсь, що через той же чехол мене погано чути коли розмовляю по голосному зв'язку.
    Якщо хтось може порадити якісний чохол, буду вдячний.
    Камера не супер, але норм, особливо в день. В мене в дружини Samsung s21ultra та 11 айфон там кращі якості.
    Швидко працює.
    Мега швидко заряджається. Так швидко, що аж страшно.

• Богдан Шаров

На роботу батареї впливає безліч чинників, але більше за все садить її экран та деякі додатки, зокрема Фейсбук, краще вимкнути автозапуск. Що до сеносору відбитка пальця, - ніколи х такою проблемою не зтикався. Досить довго користувався ти чехлом, що був у комплекті.

• Сергій Миколайович

Чохол від spigen купуйте він найкращий і якість супер,але й не дешевий)

• Максим

Батарея относительно норм держится в режиме энергосбережения ( отображается жёлтым цветом батареи).

• Богдан Бейка
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Купив телефон, користуюся вже десь місяць , всім задоволений , за свої гроші модель топ.

Переваги:
    Хороша камера , швидкий , пам'ять , сильно не гріється
  • андрей Александров
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Хороший аппарат ,по сравнению со стареньким редмиком 7нот летает.

Переваги:
    Быстрая зарядка очень быстро заряжает .
    Железо тянет хорошо интерфейс , практически без зависаний.
    Камера .
    Недоліки:
    Лично мне не хватает датчика уведомлений (того маленького светодиода когда приходят сообщения ,чтоб не брать телефон лишний раз в руки).
    Плюс по сравнению с редми нот 7 габариты больше , привыкнуть ну
    • Богдан Шаров

Always on display отлично справляется с данными функциями

• андрей Александров

Always on display работает 10 секунд.

• Богдан Шаров

Если тапнуть по экрану, он появляется

• Лех Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Увесь потрібний функціонал працює.

Переваги:
    Багато пам'яті.
  • Юра

Періодично сам перегружається((

Недоліки:
    Перегружається
    • Богдан Шаров

Вероятно вам досталась бракованная модель я бы обратился в розетку касательно замены.

• Віталій Уфель

рекомендую збросить настройки до заводських настроек.

• Александр Табаченко

2,5 года назад я взял поко х3,он перезагружался в кармане по несколько раз в день,я был в шоке,но через неделю прилетело обновление и всё стабилизировалось,до сегодняшнего дня проблем нет

Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Приобрела данный девайс. Начала закачивать прогу для переноса... Нажимаю установить, не реагирует, кнопка назад, сработала с раза пятого....и так три раза в разных вариациях. Через два дня попросило обновить, и на 31% залипло на всю ночь. Что с этим делать? Отмена установки работает, при повторе опять на тех же процентах висит

• Олександр
    Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

вкрай рідко пишу відгуки, але це розчарування змушений описати. Після купівлі кожного телефону відчуваєш маленьку радість бо отримуєш новий телефон, швидкий, гарніший з якіснішою камеру, але це все не про цю модель...
    Ітак, камера-200Мп- фото, звичайні на 8 Pro була мабуть кращої якості. Батарея тримає досить слабо- тому 120 ватна зарядка- радує швидкою зарядкою. В телефон від початку має маленькі підторможування, які зазвичай нові тел. не мають. Якість звуку жахлива!!! що саме найбільше бентежить. І до того досить часто пропадає звук у розмові -як у вас так і у співрозмовника на 10-15 секунд.
    Короче- категоричне фу, не рекомендую!

Переваги:
    120 в зврядка і все!
    Недоліки:
    все крім зарядки
    • Саша

Если нужно Качество связи и хороший звук я выбрал Самсунг, это не реклама!.
      Если нужно быстро зарядка это сяоми, но и быстро садится и реклама в телефоне..

• Іван Мартинюк
    Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Якщо плануєте брати цей телефон через начеб-то круту камеру, то не беріть. Камера ніяка. Телефон на всіх фото і відео старається витягувати темні місця, незалежно, від того включені режими HRD і покращення нічних фото, чи ні. В результаті на фото та відео картинка виходить плоска та пересвічена. Також, в основної 200М камери дуже ширококутний об'єктив, в результаті портретні фото на неї виходять дуже спотвореними. Є ще подьоргування картинки при зніманні відео, це схоже проблема процесору Medatek, бачив такі самі подьоргування на інших моделях телефонів з процесорами Mediatek, наприклад, на Redmi Note 8 Pro.

Переваги:
    Потужний процессор, швидка зарядка
    Недоліки:
    Камера
    • Богдан Шаров

На свої гроші камера топ, принаймні, якщо казати не про сірі смартфони. Звісно, це не Google pixel7 і не флагман Samsung, але на рівні середній клас знімає досить добре. Якщо про дійсні мінуси, то режим нічна зйомка досить посередній. Макрокамера теж тут не топова, як і селфі камера. Інша справа, що не варто важати цей смартфон камерфоном. Фото у нього десь на рівні з Samsung 54, щось краше, щось ні. Не бюджету, але і не топ. Міцний середні клас з деякими плюсовими особливостями. Якщо ставити за мету смартіон з дійсно хорошою камерою, то це вже за більші гроші - ближче за все за ціною Samsung S21FE, що вийде десь на чотири-пять тисяч дорожче. А якщо доплати ще три - пять тисяч, то є і більш гарні варіанти що до камери. Тож не треба просто чекати і вимагати від моделі за ці гроші чудес та рівня топ. Це просто неможливо. Камера у redmi note 12 pro plus повністю відповідає іншим системним компонентам, які всі разом загалом відповідають хорошому середньому класу . Це фактично максимум для данного цінового рівня.

• Дмитро Бабій
    Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

без зірок...... менше року телефону..... накрилась щвидка зарядка....щоб її відремонтувати - треба здати телефон......... на виході зарядки видно підпалені клеми...... але телефон 12т....... хочете гарантійку - телефон па-па........ 10 років вся сім"я на Ксиоми..... жодної гарантійки..... тепер до побачення.....

• Богдан Шаров

Перепрошую, але якщо у вас накрився 12T, яке це має відношення до цієї моделі?

• витя Бобок

Гарантийные талоны уже давно отдельно не выписываются, гарантия на товар и срок гарантии указываются в самом низу чека !!! Такое уже года 2 , если бы Вы действительно что то покупали то не заметить это не возможно !!!

Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Дополнительная информация для владельцев - отключить рекламу в оболочке возможно. В сети есть инфа как. Если вкратце - нужно дотошно покопаться в настройках, и отрубить везде, где можно рекомендации, предпочтения, рекламу, уведомления в темах. Главное, не отрубить нужное что то, но, как я уточнял, есть вполне пошаговые мануалы, что именно отключать.

Переваги:
    Информация
    Недоліки:
    Информация
    • Богдан Шаров

При отключении рекламы на версии Android 12 все настройки сохраняется и при переходе на Android 13.

• Богдан Шаров
    Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

В целом, телефон очень хороший, способный решать все задачи на высоком уровне. Ясно, конечно, что это не флагман, но это и не средний класс - что то среднее. Хорошая камера, есть стабилизация, но все же это не топ, фронталка похуже, хороший стерео звук, но может кому то не хватить громкости динамиков, действительно отличный экран, приятный для глаз, много настроек, достаточно быстрый процессор и быстрая оболочка. Зарядка до 100 максимум за полчаса. Не знаю правда, как это отразится на сроке службы батареи. Возможность безконтактной оплаты, во всех аспектах хорошая связь, прекрасный звук при звонках, шустрый серфинг по нету и соцсетям. За неделю пользования не ощутил реальных косяков и проблем, есть, правда, неприятные моменты - например, реклама в оболочке, правда, в основном не в существенных локациях - в темах и т д. Быстродействие хоть и хорошее, без явных тормозов, но не так чтоб именно мгновенно. На мой взгляд, цена завышена на тысячи полторы-две.

Переваги:
    Экран, камера, универсальность в решении практически всех задач для повседневной жизни, действительно быстрая зарядка.
    Недоліки:
    Не мгновенное быстродействие, реклама в оболочке, недостаточно хорошая фронталка, завышенная стоимость.
  • Владимир Шохин
    Продавець: Rozetka. Колір: Midnight Black

Телефон покупал не здесь,но он просто супер!

• Валерій Крутельов
    Продавець: Rozetka. Колір: Sky Blue

Телефон просто бомба!!!! Якщо його порівнювати з моїм старим Redmi 7A, то це просто небо та земля, бо тут і процесор крутий, і є олвейс он дісплей, і багато чого ще.

Переваги:
    Крутий процесор ( Dimensity 1080 ), багато пам'яті ( 8 гб оперативки на 256 гб постійної ), камера на 200 мп (але це не важливо), зарядка на 120 вт
    Недоліки:
    Їх просто нема
    • Сергей Суриков

Олвэйз он дисплей можно в настройка включить чтоб постоянно работал?

• Эрен Йегер
    Продавець: Rozetka. Колір: Sky Blue

Ждем Poco F5/Pro теперь.

Недоліки:
    после презентации Poco, почти полностью потерял актуальность. (только камеры лучше, и то, по мегапикселям)
    • vanya sidorov

Не стоит вестись на "мегапиксели". Это не более чем маркетинговая замануха. Для тех же 200мп - нужно отдельно включать этот режим. И то - снимок может быть только квадратным.
      По умолчанию, все телефоны снимают в меньшем разрешении. Соответственно - задействуется меньше мегапикселей.
      Более важно - какой сенсор используется в аппарате. А здесь сенсор лучше чем в poco f5.

• Эрен Йегер

Вообще-то, я сказал "и то, по мегапикселям", что уже показывает мое к этому отношение.

• Богдан Шаров

Не согласен. Эти телефоны хоть и похожи, имеют заметные отличия. Дело вкуса, приоритетов и потребностей.