Дуже вдалий продукт для домашніх експериментів! Чоловік мені купив цей рідкий дим,разом із спеціями до копчення м'яса,і я зробила вялено - копчене.Вийшло ну дуууже смачно,як бастурма підкопчена! на смак дим не хімічний,його не занадто багато в смаку м'яса, коротше я аж не очікувала.Всім рекомендую!!
Залишу рецепт на всяк випадок.
Свинячий биток 1 кг( порізати поперек волокон на 4 частини)
Приправа зі спецій для копчення і маринування м'яса (обваляти кожний шматок)
Сіль звичайна 10 грам на 1 кг,сіль нітритна 10 грам на 1 кг .
М'ясо намазати сіллю з усіх боків і покласти в контейнер і в холодильник на 4_5 днів.Зайву вологу зливати.
Потім намастити спеціями,замотати кожен шматок в 1 шар марлі,і підвісити у прохолодне,темне місце на тиждень.
У мене вийшло шикарне м'яско,красиве і дуже смачне!
Робили домашню ковбаску використовуючи вашу сіль, все смачно, рекомендую
Залишу рецепт на всяк випадок.
Свинячий биток 1 кг( порізати поперек волокон на 4 частини)
Приправа зі спецій для копчення і маринування м'яса (обваляти кожний шматок)
Сіль звичайна 10 грам на 1 кг,сіль нітритна 10 грам на 1 кг .
М'ясо намазати сіллю з усіх боків і покласти в контейнер і в холодильник на 4_5 днів.Зайву вологу зливати.
Потім намастити спеціями,замотати кожен шматок в 1 шар марлі,і підвісити у прохолодне,темне місце на тиждень.
У мене вийшло шикарне м'яско,красиве і дуже смачне!
Рекомендую.