Картка Rozetka
Кава в зернах Trevi Арабіка Індія Мунсонд Малабар 250 г - зображення 1

Кава в зернах Trevi Арабіка Індія Мунсонд Малабар 250 г

Код:  138162208

Є в наявності

316

Загальна вага, г: 250

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • З магазину Enjoyment

    Безкоштовно

  • Кур'єр Enjoyment

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Батьківщина кави Арабіка Індія Мунсонд Малабар — плоскогір'я південного Малабара (індійського округу штату Керала/Кошин).
Це досить оригінальний кави, не схожий на інші сорти. У часи, коли вантажі з Індії в Європу доставлялися вітрильними кораблями, кавові зерна цього сорту протягом тижнів або навіть місяців піддавалися впливу особливих мусонних вітрів і дощів. В результаті сирі, несмажених зерна арабіки з Монсунда, вбираючи вологу мусонних злив, збільшувалися в розмірі майже у два рази, набували характерний жовто-бронзовий відтінок. А кавовий напій, приготований з цих зерен, отримав особливий неповторний присмак.

В наші дні зелені зерна цього сорту кави піддаються спеціальній «мусонною» обробці. Вона полягає в тому, що зібраний кави поміщають в жгутовые мішки і зберігають у спеціальному приміщенні з червня по листопад – період особливої активності мусонних вітрів. Таким чином, кава Монсунд Малабар отримує характерний вигляд і смак без тривалої подорожі у трюмі вітрильного корабля.

Смак Арабіка Індія Монсунд Малабар густий, щільний, насичений. Помірна кислотність, кава швидше солодкуватий з легким шоколадним присмаком і нотками мускатного горіха.

Щільна тришарова упаковка триплекс" з клапаном і застібкою zip дозволить максимально довго зберегти чарівний аромат кави.

Використовується як Зернова кава купаж trevi арабіка, бленд купаж, кава зернова купаж високогірна, кава в зернах купаж, кава в зернах ексклюзив смачна, кава в зернах для кавоварок, арабіка купаж, смачна кава в зернах, купаж, смачна ароматна кава, зерна кава, кава зернова, арабка, робуста, натуральна кава, кава в зернах, кава арабіка, Lavazza, кава зерно, Лаваза, смачна кава зерно, кава арабіка в зернах, смачна кава, кава в зернах, Арабіка Робуста, кава в зернах свіжеобсмажена Arabica, кава, смачна кава в зернах, смачна ароматна кави, купаж із знижкою, купаж оптом, кава, кава мелена, кава Робуста, арабіка купаж зі знижкою, арабіка купаж оптом, свіжообсмажена кава, сорти кава арабіка, хороша зернова кава для кавомашини, зернова свіжа кава, смачна кава арабіка, свіжа кава, кава зерно Arabica, кава зерно інтернет, кава Arabica, міцну каву в зернах, кава арабіка, хороша зернова кава для кавомашини, кава натуральна.

Характеристики

Тип кави
Загальна вага
Сорт кави
Пакування кави
Країна походження зерна
  • Індія
Ступінь обсмажування
Склад
  • 100% арабіка
Смакова характеристика
  • З кислинкою
Умови зберігання
  • Зберігати у сухому місці у щільно закритій упаковці.
Країна-виробник

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.11/5
на основі 11 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    2 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 250

    Не погана кава, специфічна, але і не фонтан. Більш схоже на промисловий, не в достатній мірі витриманий продукт в технологічному процесі. Загальна суб'єктивна характеристика така: смак Робусти з м'якістю та ароматом арабіки. Добре підійде для комбінацій заварювання з іншими (певними) сортами арабіки. Не зовсім мій смак, спробував та й спробував, комусь може зайде краще. Сподіваюсь що зерно не ароматизоване додатково чи не оброблене чимось для тривалого зберігання.

    Переваги:
    Пакування з клапаном, якісний продукт
    Недоліки:
    На любителя, напевно витримана явно не 12 чи тим паче 18 місяців, зерно не зовсім велике
  • Анастасія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 250

    Зерна світло-коричневого кольору, то ж думаю, що обжарка світла. Дуже прозорий смак та майже відсутній аромат. Пробувала готувати різними способами але нічого "кавого" не змогла з цього сорту витягнути. Уви, мені зовсім не сподобалося

  • Влад В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Загальна вага: 500

    Любимый сорт, пряный , ароматный вкусный.

Читати всі відгуки →