Традицію чаювати вранці шотландці, безсумнівно, перейняли в англійців. Причому в назві цього чаю є якась іронія: адже поняття «сніданок» у Шотландії – фермерській країні – не існувало. «Снідали» ближче до полудня, успевши впоратися з роботою в полі чи на фермі. Тому ранковий чай був способом швидко підкріпитися. Природно, для цього надавали перевагу чаю міцних сортів, додавали до нього молоко, цукор. І ще сухе чайне листя просочувала віскі, потім їх ще раз підсушуючи. Цей рецепт вважається унікальною шотландською традицією.
В наші дні чай "Шотландський завтрак" - вибір тих, хто живе на бігу, кому важливою є можливість «заправитися» енергією. А ще – тих, хто просто цінує міцний, ароматний чайний напій.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!