Традицію чаювати вранці шотландці, безсумнівно, перейняли у англійців. Причому в самій назві цього чаю є якась іронія: адже поняття «сніданок» у Шотландії – фермерської країні – не існувало. «Снідали» ближче до полудня, встигнувши впоратися з роботою в полі чи на фермі. Тому ранковий чай був способом швидко підкріпитися. Природно, для цього воліли чай міцних сортів, додавали в нього молоко, цукор. І ще сухі чайне листя просочували віскі, потім їх ще раз підсушуючи. Цей рецепт вважається унікальною шотландської традицією.
В наші дні чай "Шотландський сніданок" – вибір тих, хто живе на бігу, кому важлива можливість швидко «заправитися» енергією. А ще – тих, хто просто цінує міцний, ароматний чайний напій.
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!