Розробникам вдалося усунути проблеми розмиття об'єктів, які рухаються, порушення кольоропередавання та недостатньої деталізації, притаманні РК-матрицям. Зображення на екранах OLED-телевізорів мають соковитий та дуже реалістичний вигляд з великою кількістю відтінків чорного. Інноваційна технологія забезпечує рівномірність підсвічування всієї поверхні та виняткову контрастність динамічної й статичної картинки.

Каталог та провідні бренди телевізорів OLED

ОЛЕД-телевізори комплектуються матрицями, що складаються зі світлодіодів з органічним випромінюванням. Таким панелям не потрібне додаткове підсвічування, що забезпечує спрощення конструкції та зниження енергоспоживання. Економія електроенергії становить до 90%, порівнюючи з традиційною LCD. Ресурс досягає 7000 годин, що неабияк перевищує показники звичайних рідкокристалічних екранів. Технологія виготовлення матриць на основі органічних світлодіодів набула широкого поширення після 2010 року. Лідерські позиції серед виробників OLED-телевізорів займають такі відомі компанії:

  • Xiaomi. Модель TV LUX Transpared Edition має вигляд скляної панелі, під час ввімкнення якої зображення ніби повисає в повітрі. Ультратонкий екран завтовшки всього 5,7 мм встановлений на невеликій підставці, де розміщені електронні компоненти.
  • Panasonic. Серія телевізорів HZR1000 вирізняється неперевершеним передаванням кольору та повною відсутністю розмитості в динамічних сюжетах. Функція Filmmaker Mode вмикається однією кнопкою та дає змогу побачити фільм у авторській режисерській версії без жодних спотворень.
  • Philips. Серія OLED TV відкриває новий стандарт реалістичності зображення, Технологія Ambilight додає динамічному малюнку плавності та чіткості, завдяки особливій організації підсвічування. Застосування форматів HDR, зокрема сучасного Dolby Vision, надає зображенню об'ємності та посилює ефект занурення у віртуальний світ.
  • LG. Південнокорейська компанія пропонує найбільшу лінійку телевізорів із OLED-екраном. Результати випробувань, проведені агентством Intertek, підтвердили абсолютну точність кольору та повну відповідність тональності вихідної картинки. Матрицю на основі самопідсвічувальних світлодіодів вирізняють неймовірна плавність руху об'єктів, чудова чіткість і малий час відгуку.

Переважна більшість телевізорів OLED обладнана екранами найновішого стандарту 4K з роздільною здатністю 3840 × 2160 пікселів. Випускаються також кілька моделей із матрицями 8K UltraHD (4320p) з режимом оброблення зображень методів інтелектуального масштабування.

Технічні характеристики та функціонал ОЛЕД-телевізорів

Перші екрани на основі органічних світлодіодів були дуже маленькими та дорогими у виробництві. У міру розвитку та вдосконалення технології вдалося збільшити розміри та суттєво знизити собівартість. На цей момент виробники пропонують OLED-телевізори з діагоналлю:

  • 48 дюймів;
  • 65 дюймів;
  • 75 дюймів.

Кут оглядовості таких РК-панелей становить 176-178°, що дає змогу бачити зображення практично з будь-якого напрямку без найменшої інверсії. Сучасні телевізори комплектуються ТВ-тюнерами, які підтримують аналогові стандарти кольоровості NTSC, PAL та SECAM.

Інтегровані системи Смарт ТВ працюють під керуванням OS Android, WebOS та My Home Screen. За наявності високошвидкісного під'єднання до мережі Інтернет, користувач отримує необмежений доступ до ресурсів популярних відеохостингів, онлайн-кінотеатрів та телеканалів. Багато моделей OLED-телевізорів мають особливі режими для комп'ютерних ігор. Висококонтрастний дисплей із малим часом відгуку до 4 мс забезпечує геймеру істотну перевагу перед суперником.

Переваги OLED-телевізорів

Масовий випуск матриць на органічних світлодіодах привів до якісного стрибка в розвитку рідкокристалічних технологій. Природне передавання кольору та чіткість картинки, яку забезпечують OLED-телевізори, далеко не єдині їхні переваги:

  • Показники контрастності 1 000 000:1 мінімум удвічі перевищують аналогічні значення в найкращих плазмових панелей — 15 000:1.
  • На основі OLED-матриць створюються гнучкі екрани, які використовуються на преміальних моделях.
  • Тонкий елегантний корпус телевізора з дуже тонкою рамкою периметром викликає ефект підвисання картинки в просторі.

ТВ OLED поступово завойовують ринок — зниження цін робить їх доступними для широкого споживача. Зростання популярності зумовлене широкими технічними та функціональними можливостями цих інноваційних девайсів.

Вибір моделі телевізора з ОЛЕД-екраном

Перш ніж купити OLED-телевізор, потрібно визначитися, який із представлених у каталозі зразків підійде якнайкраще. Продавці-консультанти ROZETKA пропонують допомогу у виборі моделі з необхідними характеристиками та функціоналом. Водночас враховуються роздільна здатність і діагональ екрана, остання має відповідати розміру кімнати.

Скористайтеся унікальним шансом придбати телевізор із OLED-екраном — наші працівники організують доставляння в будь-яку точку України. Забрати покупку можна в найближчому виставковому залі, пункті видавання або поштовому відділенні. За бажанням клієнта кур'єр привезе товар додому. Оплата здійснюється клієнтом попередньо або за фактом отримання будь-яким зручним способом: готівкою або банківською карткою. Можлива купівля на виплат або оформлення в кредит.

Обрано 62 товари

Показати ще