- Марина М***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Чудовий телефон
- ЯрославВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: White. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Все ок
- Андрій Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Soft Pink. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Айфон как айфон. 120 герц и быстрой зарядки очень не хватает. За эту же цену любой андроид даст прикурить. Камера неплохая. Первые пару дней очень сильно грелся, сейчас вроде перестал.
- Віктор Ґ***
любой андроид не даст прикурить.
грелся из-за первичной оптимизации процессов - Андрій Б***
Извините, ошибся. Любой андроид за цену в 3-4 РАЗА меньшую даст прикурить в плане скорости зарядки и герцовки экрана.
- Малый
Последний комент
Хорошо так посмеялся
- Микола Щ***Продавець: Rozetka. Колір: Soft Pink. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Це чесна робоча конячка: швидка, компактна, тримає заряд і не вимагає зайвої уваги. Просто працює – а більше мені й не треба. Дуже задоволений.
- Переваги:
- Компактний і легкий – поклав у кишеню і забув. Швидкість роботи на процесорі A19 просто вражає. MagSafe однозначно плюс. Автономність на день-два без проблем. Камера 48 Мп знімає чудово. Ceramic Shield 2.
- Недоліки:
- Екран 60 Гц – кажуть, що погано, але після iPhone 11 я різниці не відчуваю. Виїмка замість Dynamic Island. Одна камера без ультраширокого кута. Зарядка 20 Вт – повільна, хоча для акумулятора це навіть плюс.
- Юрій
Так яку ти різницю маєш відчути якщо в 11 також 60гц?
Представник постачальникаДоброго дня.
Дякуємо за ваш відгук.
Приємного користування!
Представник постачальникаДоброго дня.
Дякуємо за ваш відгук.
Приємного користування!
- Макс М***Продавець: Rozetka. Колір: White. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Нема сканера відбитків, до SE2 не дотягує))
- Артем Б***
Що? Яких відбитків? Тут сканер обличчя
- СергійПродавець: Rozetka. Колір: Black. Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Класно, що тут 1 камера, виглядає дуже естетично.
- Переваги:
- Естетичний вигляд
- Недоліки:
- Ціна
- Олексій
Плохо что одна, за такие деньги должен быть к этому теле и макро модули.
