Можлива затримка доставки замовлень
Упаковка пива Hacker-Pschorr Weissbier світле нефільтроване 5.5% 0.5 л х 24 шт (4004866262608) - зображення 2
Упаковка пива Hacker-Pschorr Weissbier світле нефільтроване 5.5% 0.5 л х 24 шт (4004866262608) - зображення 1
Упаковка пива Hacker-Pschorr Weissbier світле нефільтроване 5.5% 0.5 л х 24 шт (4004866262608) - зображення 2
Упаковка пива Hacker-Pschorr Weissbier світле нефільтроване 5.5% 0.5 л х 24 шт (4004866262608) - зображення 1
1/2

Упаковка пива Hacker-Pschorr Weissbier світле нефільтроване 5.5% 0.5 л х 24 шт (4004866262608)

Код :  369896598

Немає в наявності

2 250

2 099

  • 87,46 за 1 шт  /  2 099 за 24 шт

Кількість штук в упаковці: 24

 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
При замовленні з доставкою або на склад перевізника усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.
 
 

Опис

Hacker-Pschorr веде свою історію з 1417 року, коли в Мюнхені побудували пивоварню Hacker, названу на прізвище засновника.

У 1793 році дочка тодішнього власника сімейної броварні Тереза Хакер одружилася з фермером Йозефом Пшорром, який незабаром викупив пивоварню Hacker у тестя. 1820 року Йозеф придбав ще одну мюнхенську пивоварню, давши їй назву за своїм прізвищем (Pschorr). Після смерті Йозефа Пшорра його активи успадкували старші сини - Георг отримав пивоварню Pschorr, у власність Маттіаса відійшла Hacker.

Георг і його нащадки були успішними підприємцями. У 1865 році перша партія пива Pschorr була експортована до США, а вже 1894 року в Нью-Йорку було відкрито постійне торгове представництво мюнхенської пивоварні US Branch of Pschorr Bräu München.

1972 року відбулося об'єднання броварень, які все ще належали різним гілкам однієї родини, в єдине підприємство Hacker-Pschorr Bräu GmbH. Ще за кілька років на зміну двом окремим торговим маркам прийшов спільний для обох броварень бренд Hacker-Pschorr. Його логотип став об'єднанням логотипів Hacker (ліворуч) і Pschorr (праворуч). Згодом цей сімейний бізнес придбала група компаній Schörghuber Unternehmensgruppe.

Сьогодні торгова марка Hacker-Pschorr є активом керуючої компанії Brau Holding International AG, контрольний пакет акцій якої належить групі Schörghuber Unternehmensgruppe, а решту 49. 9 % власності контролює нідерландська Heineken International. З 1993 року пивоварні потужності, на яких традиційно виробляли пиво Hacker-Pschorr, були виведені з експлуатації. Тепер пиво цієї торгової марки виробляє інша мюнхенська пивоварня, Paulaner, яка також перебуває у власності Brau Holding International AG.

Характеристики

Метод обробки
Об'єм 1 шт
Міцність
Кількість штук в упаковці
Гіркота
Країна походження
Ознаки легальності алкоголю
Країна реєстрації бренду
  • Німеччина
EAN
  • 4004866262608
Продаж здійснює

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Сорокин Е***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість штук в упаковці: 24

    Пиво хорошее , не знаю почему , но оно точно не стоит 2 евро
    За 1 - 1.2 евро было бы реально покупать , за такие деньги , более 2 евро … может уже совсем другое пиво брать …

  • Артем К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість штук в упаковці: 4

    Достойное пиво, рекомендую.

    Переваги:
    Похож по вкусу на Бенедектинер и Пауланер...
    Недоліки:
    Пены меньше образуется в Пауланере
  • Ноунэйм
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Кількість штук в упаковці: 4

    Не знаю что это за пойло, только налил и сразу же пена ушла.

Читати всі відгуки →