Упаковка пива Paulaner Original світле фільтроване 4.9% 0.5 л x 20 шт (4066600060246)

5 відгуків

Код:  7938535

 • Тільки оригінальна продукція
 • Німеччина
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.

Опис Упаковка пива Paulaner Original світле фільтроване 4.9% 0.5 л x 20 шт (4066600060246)

Зверніть увагу! Максимальна кількість в одному замовленні — 30 пакунків.

Заснована в 1634 році монахами ордена Мінім (німецька назва ордена — Paulaner (Пауланер)). Німецька назва ордену походить від імені його засновника, Франциска з Паоли. Його зображення є на логотипі Пауланера. Спочатку монахи варили пиво лише для власних потреб, однак у святкові дні вони продавали Бок-бір, яке незабаром здобуло досить широку локальну популярність. У 1806 році пивовар Франц Ксав'ер Захерль придбав колишню монастирську пивоварню і продовжив варення темного міцного пива під назвою Salvator. У 1861 році було відкрито пивний підвал під назвою Salvator Keller на горі Нокхерберг.

У 1928 році пивоварня злилася з Gebrüder Thomas Bierbrauerei та стала називатися Paulaner Salvator Thomas Bräu. У 1994 році форму власності було змінено, та пивоварня стала називатися Paulaner Brauerei AG, проте вже в 1999 році знову змінилася форма власності та стала називатися Paulaner GmbH und Co. KG.

Популярність пива Paulaner вже давно покинула межі міста. Особливий смак пива, найвищий професіоналізм наших пивоварів і знаменитий баварський спосіб життя — ось лише деякі з чинників, що визначають успіх пивоварні Paulaner у всьому світі. Понад два мільйони гектолітрів доставляють щорічно з території іменитого пивоварного заводу біля мюнхенської гори Нокхерберг у понад 70 країн різних частин світу. Пиво Paulaner Hefe-Weißbier Naturtrüb стало лідером пивного ринку Німеччини та є уособленням ні з чим незрівнянного смаку пшеничного пива в усьому світі. Незмінною залишається і вірність Paulaner своїй малій батьківщині. Знамените мюнхенське пивне свято Oktoberfest і щорічний фестиваль міцного пива Salvatorprobe з традиційними шоу, яке викриває політиків, так званими Politiker Derblecken — ось лише два приклади прихильності багатої традиціями мюнхенської пивоварні своєму корінню.

Paulaner Original — лагер кольору золота з дивовижним ароматом і легким хмельовим посмаком — класичне пиво для цінителя світлих сортів. Paulaner — одна з небагатьох пивоварень, відзначених почесним правом використовувати в назві свого сорту ім'я баварської столиці. Самі німці говорять: «Якщо ви думаєте про Мюнхен — ви думаєте про Paulaner, якщо ви думаєте про Paulaner — ви думаєте про Мюнхен». Це пиво подавали до столу баварських королів, за що воно й дістало почесне прізвисько «баварського шампанського».

Характеристики Упаковка пива Paulaner Original світле фільтроване 4.9% 0.5 л x 20 шт (4066600060246)

Об'єм 1 шт, л
Кількість штук в упаковці
Країна походження
Міцність
Розміри
 • 6.5 х 25.3 см
Вага
 • 800 г
Ознаки легальності алкоголю
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 5

 • Олександр Каленков
  • Продавець: Rozetka

  Если хочется просто пива - самое то.
  Чистый и ясный вкус.
  Для меня именно такое идеально под раков.

  Переваги:
  Хорошее пиво от хорошего производителя
 • Максим
  • Продавець: Rozetka

  До какаго числа срок годности?

 • Артём Благодаров
  • Продавець: Rozetka

  взял по акции со скидкой неплохое пиво но ничего сверхъестественного честно ожидал лучшего второй раз брать не буду.можно взять пиво другой марки и вкуснее и дешевле.

  Переваги:
  да действительно хорошо упаковано можно не переживать.
  Недоліки:
  цена и вкус
Дивитися всі відгуки →

* Продаж цього товару Здійснює ТОВ «ТД «Медіатрейдінг»