Упаковка пива Paulaner Dunkel темне нефільтроване 5.3% 0.5 л x 20 шт (4066600060765)

9 відгуків

Код:  7928154

 • Тільки оригінальна продукція
 • Німеччина
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.

Опис Упаковка пива Paulaner Dunkel темне нефільтроване 5.3% 0.5 л x 20 шт (4066600060765)

Зверніть увагу! Максимальна кількість в одному замовленні — 30 пакунків.

Заснована в 1634 році монахами ордена Мінім (німецька назва ордена — Paulaner (Пауланер)). Німецька назва ордену походить від імені його засновника, Франциска з Паоли. Його зображення є на логотипі Пауланера. Спочатку монахи варили пиво лише для власних потреб, однак у святкові дні вони продавали Бок-бір, яке незабаром здобуло досить широку локальну популярність. У 1806 році пивовар Франц Ксав'ер Захерль придбав колишню монастирську пивоварню і продовжив варення темного міцного пива під назвою Salvator. У 1861 році було відкрито пивний підвал під назвою Salvator Keller на горі Нокхерберг.

У 1928 році пивоварня злилася з Gebrüder Thomas Bierbrauerei та стала називатися Paulaner Salvator Thomas Bräu. У 1994 році форму власності було змінено, та пивоварня стала називатися Paulaner Brauerei AG, проте вже в 1999 році знову змінилася форма власності та стала називатися Paulaner GmbH und Co. KG.

Популярність пива Paulaner вже давно покинула межі міста. Особливий смак пива, найвищий професіоналізм наших пивоварів і знаменитий баварський спосіб життя — ось лише деякі з чинників, що визначають успіх пивоварні Paulaner у всьому світі. Понад два мільйони гектолітрів доставляють щорічно з території іменитого пивоварного заводу біля мюнхенської гори Нокхерберг у понад 70 країн різних частин світу. Пиво Paulaner Hefe-Weißbier Naturtrüb стало лідером пивного ринку Німеччини та є уособленням ні з чим незрівнянного смаку пшеничного пива в усьому світі. Незмінною залишається і вірність Paulaner своїй малій батьківщині. Знамените мюнхенське пивне свято Oktoberfest і щорічний фестиваль міцного пива Salvatorprobe з традиційними шоу, яке викриває політиків, так званими Politiker Derblecken — ось лише два приклади прихильності багатої традиціями мюнхенської пивоварні своєму корінню.

Пиво Paulaner Dunkel — темне, каштаново-коричневого кольору, зі щільною піною, ароматом і смаком трохи паленого солоду, воно вже не перше століття радує шанувальників нефільтрованого пива. Чітко окреслений смак, насичений, з ненав'язливою солодкістю й легкими фруктовими нотами. Цей сорт — один із найдавніших у Європі, його традиції сягають середньовічних пивоварень, де солод варили в глиняних печах, через що він завжди перегорав, і пиво від того мало темний колір.

Характеристики Упаковка пива Paulaner Dunkel темне нефільтроване 5.3% 0.5 л x 20 шт (4066600060765)

Об'єм 1 шт, л
Кількість штук в упаковці
Країна походження
Міцність
Розміри
 • 6.5 х 23.5 см
Вага
 • 800 г
Ознаки легальності алкоголю
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 9

 • ваня патрушев
  • Продавець: Rozetka

  Настоящий дункель)) от паба нет никаких отличий) отлично под мясо и гриль

  Переваги:
  Вкус и послевкусие)) цвет и густая пена
  Недоліки:
  Цена без акции)
 • Антон Демидов
  • Продавець: Rozetka

  По скидке нужно брать обязательно!

  Переваги:
  Это лучшее пиво! Просто лучшее.
  Недоліки:
  Нет таких.
 • Алексей Родионов
  • Продавець: Rozetka

  Отличное немецкое пиво! Рекомендую только под горячее мясо. Ни в коем случае ни с орешками / чипсами / китайскими "кальмарами". Только мясо, ребрышки, шашлык. И компанию друзей!

  Переваги:
  Прекрасное настоящее немецкое пиво!
  Недоліки:
  20 бутылок заканчиваются очень быстро
Дивитися всі відгуки →

* Продаж цього товару Здійснює ТОВ «ТД «Медіатрейдінг»