Відгуки покупців про Планшет Apple iPad 10.2" 2021 Wi-Fi 64 GB

212 відгуків Код:  318462577
  • Ігор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Дивні речі з гарантією, та чому я не можу її підтвердити по серійному номеру? Активував планшет вчора, раніше після активації одразу почала працювати гарантія, зараз нові приколи Епл, та підтвердження, напевно магазин не вніс мій серійник до реєстру, тому, я і не зможу підтвердити купівлю, тому що по серійніку вона не пробивається. Косяк точно не з могу боку, бо я як користувач хочу отримати, один рік гарантія від Епл, як і повинно бути, все що я міг вже зробив, і якщо б все було норм, я б підтвердив усе ввівши серійник.

Переваги:
    Ціна/ характеристики
    Недоліки:
    Проблеми з гарантією

Доброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням посилання

• Виктория
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Покупала для рисования в Procreate. Всё отлично работает пока что. Оформила 2 года гарантии от Розетки на всякий случай.

Переваги:
    Удобно использовать для рисования
    Недоліки:
    Пока не нашла. Хотя предпочитаю не Яблоко технику.
  • Анатолій Сліпченко

Купував на подарунок
    Для ютубу і фільмів те що потрібно

Переваги:
    Ціна
  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Не хочу сперечатись з фанами надкушеного Яблука. (бо заклюють) Вирішив заради експерименту купити пристрій на IOS славнозвісного бренду під час роздумів чи купувати IPhone (бо весь час користувався приладами на базі Андроїд). У перший же день під час встановлення та спроби скористуватись одним з потрібних мені застосунків з Apple Stor, Maserati серед воробників смартфонів... заглох (тобто завис) . Дрібниця, але факт... Взагалі, непоганий пристрій, але так, подивитись Ютюбчик, як писали вище (чи нище), для серфінгу в інеті, фільми, фотки, месенджери, не більше. Як на мене, у Андроїд набагато більше можливостей та застосунків потрібних для моєї роботи. Але, як то кажуть: "На смак та колір фломастери всі різні..." За те питання з покупкою IPhone з порядку денного - знято.

Переваги:
    Яскравий якісний екран, якісні фотознімки, швидкий старт, доволі швидке відкриття застосунків, батарея тримає довго
    Недоліки:
    Тут... три крапки
    • Єгор Діденко

Не їж більше фломастери. Краще думай головою перед покупкою. Будь який пристрій це інструмент, для кожної задачі потрібен свій.

• Володимир

Забув у Єгорки запитати, що мені їсти і як далі жити.))) Слідкуй краще за собою, друже. Перед тим, як вирішити чи підходить "інструмент" - потрібно хоча б його спробувати у користуванні

• Станіслав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Чудова річ для того, щоб вдома заліпати в Ютубчик

Переваги:
    Якість зображення гарна. Працює незрівняно стабільніше за андроід-планшети
    Недоліки:
    Перестав заряджатися через два місяці роботи. Але Розетка замінила (чи відремонтувала) без питань
  • Юлія Шишковець
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Планшет чудовий, три місяці в користуванніТоваром задоволенні на всі % Якість топ Дитина дуже задоволена , а це найголовніше

• Заира Волохова
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Чудовий планшет, брали для дитини, дитина в захваті!
    Дякую за чудову ціну по знижці!

Переваги:
    Швидкий, легкий, не тупить, для дитини супер!
  • Наталья Торбенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Быстрый, не тяжелый, отлично работает.

• Юлія Могильна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Дуже задоволена товаром, брала дитині, все супер!

• Алена Шапиро

Отличный.цена и качество

Переваги:
    Летает ,комфортный в использовании
    Недоліки:
    Пока не обнаружено
  • Олег Дубов

Покупал на подарок , коробка была ударена . После распаковки проверю состояние

• Анатолій Лях
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Гарний iPad за адекватні гроші!

Переваги:
    Екран, звук, матеріал корпусу, автономність.
    Недоліки:
    Поки не виявлено.
  • Юлія Могильна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Супер!!! І швидка доставка!

• Владислав

Планшет чудовий!
    Купували дитині (6 років). Дуже задоволена!
    Працює відмінно, камера супер (ідеально для zoom чи онлайн занять)
    В порівнянні з аналогічним андроїдами за таку ціну : набагато кращий і продуктивніший.
    Є можливість налаштувати часові ліміти.
    Плануємо докупити Apple Pencil

Переваги:
    Швидкість, камера , відсутність реклами ,
    Ергономіка, добре тримає батарею
    Недоліки:
    Досить дорогий Apple Pencil
  • Ігор Дмитрієв
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Якість просто вражає! Швидко працює!
    Камера передня та задня просто бомба!
    Дуже зручний!

• Ольга Святна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Планшет Завис через 4 місяці користування. Здали в сервіс так як він ще на гарантії. В результата він пролежав 1.5 місяці в сервісі і його в неробочому стані повертають назад. Дякую Розетка за ваше неякісне обслуговування. Дуже розчаровані.

Переваги:
    Не має
    Недоліки:
    Завис через 4 місяці користування

Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

• Станислав Брюшков

Так, сервіс в Розетці такий, теж з таким стикнувся

• Наталия
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Добрий день. Брати менше року тому мамі і лише недавно вона зізналася, що дуже погано працює динамік. Куди можна звернутися для ремонту. Гарантія ніби рік, не спливла ще

• Елена Кравченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Дуже поганий планшет через півроку почав глючити якість дуже погано на екрані пʼятна

• Ярослав

Планшет нормальний, глючити може почати якщо забивати пам'ять по максимуму (можливо через те, що встановлено багато месенджерів). А щодо  "пʼятен" на екрані не зовсім зрозуміло,  якщо ви маєте на увазі білі цятки й тд, то це пил, він може туди потрапити. А якщо там якійсь розмитості, чи щось незвичайне то можна звернутися у сервісний центр якщо гарантія не сплинула.

• Ирина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Получила ровно год назад,к 8 марта , работает идеально и он до сих пор в топе продаж

Переваги:
    Всё.
  • Рудик Наталия
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

29.02 товар оплачено. Сьогодні 03.03 але так ні хто не відправив. Жахливо, враховуючи, що товар куплено на подарунок дитині

• Рудик Наталия
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Товар оплачений 29.02, це подарунок на свято дитині. Але 4 дні так і не відправляють

• Ігор Дмитрієв
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Ідеальний у співвідношенні ціни та якості.
    Досить потужний, добре тримає заряд, якість звуку та зображення.
    Кожній своїй копійці вартує.
    Все влаштовує!

• Наталія
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Шикарний девайс для малюка! Вся сімʼя у захваті! Користуємось із задоволенням.

Переваги:
    Якість, надійність, дуже приємні відчуття
  • Антон Твердохліб
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Планшет - дуже крутий. Можна підʼєднувати як 2 екран макбука, дивитись відео, читати, слухати музику, дивитись фото приємно

Переваги:
    Епл, багато функцій, ціна
  • Эмилия Яницкая

все добре

Переваги:
    ціна
    Недоліки:
    не знайшла
  • Олександр П'ясецький
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Тільки купив і ціна зменшилася ще на 1000 гривень-прикро.

• софія Софіївна

Напишіть може розетка поверне, я так написала що хочу повернути товар бо вартість зменшилась мені повернули різницю , але то було 1000 грн

• Олександр П'ясецький

Super!

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Непоганий бюджетний планшет для дитини або старших батьків або для мінімальних потреб.
    Якісний екран, нормально тягне телеграм, Google meet, YouTube, Minecraft, Netflix.
    Пам'яті тут дуже мало, але достатньо для базових завдань.
    Також можна налаштувати обмеження по часу використання взагалі та по рубриці, наприклад ігри та/або розваги - 1 год на день, а конкретну програму, будь яку, наприклад Duolingo - необмежений час.
    Тут немає всіх фішок Apple, таких як є в нових Iphone (принаймі в 15Pro Max є), типу друкування тексту під диктовку українською мовою з розпізнаванням ключових слів типу "абзац ", "кома", "крапка", але є Keynote, Pages, AppleTv, класні вбудовані графічні програми, розмальовки по кольорах, також є програма розпізнавання зоряного неба (доречі вона навіть непогано розпінає зірки і сузір'я, перевірено в нічних Карпатах) - LuminosPro.
    Класна програма Здоров'я, синхронізуєтьчя з Apple Watch, там багато корисних порад і інформацією можна ділитись з близькими, це корисно, якщо планшет придбали для старших батьків, яким необхідні ліки і є потреба слідкувати за їх станом сну, активності, і т.д.
    Також є Apple pay, який дозволяє додати дитячу карту (від 6 до 14), на відміну від Google pay, де аж з 13 років можна додати картку.

Переваги:
    Недорогий планшет з якісним екраном
    Недоліки:
    Мало пам'яті, без підписки iCloud не обійтись, бюджетна модель, мабуть тому ламається порт зарядки, кнопка, як на мене є мінусом, бо теж може зламатись. Немає Type-C. Немає sim.

бюджетная модель стоит почти в два раза дешевле при этом с 8\256 памяти, а это нехилый такой планшетик для стариков, или у тебя родителям по 30 лет

Аби всі такі відгуки писали)))) Дякую, дуже інформативно

• Елена Суганяка
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Планшетом довольна, удобный, красивый. Работает на отлично, лучшее соотношение цена-качество. Рекомендую.

• Дмитро Гогатко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Користуюсь уже більше тижня, і нікому б не радив цю модель, в перший день великим розчаруванням було - це відсутність навігації будь-якої, що взагалі дивно для планшета і ще й Aple.

Потім почались різні глюки, такі як клавіатура на месенжерах іноді не згорталась повністю, частина клавіатури тирчала посеред екрану.

Коли підключений від точки доступу інтернет постійно в періоді 15-20хв включався.

І відео в інтернеті зупинялось коли хотіло, просто без причини, і потрібно було фільм запускати заново. Якась глючна і бракована поралась мені. Просто жах, тепер думаю куди це віддати, бо користуватись таким взагалі не приємно. Це моя перша зустріч з продукцією Aple і моє велике розчарування.

Як нема навігації???

Недоліки:
    Нема GPS, постійні глюки
    • Антон Поліщук

У мене є вже встановлені карти на планшеті. Чи ви маєте на увазі щось інше?

• Павел

Тупой пользователь считает что в априори во всей устройствах эпл есть джипиэс))) и они совсем не устройствах с поддержкой сим

• Ксеня Гуцулка

Я купила цю модель дитині на початку минулого року, і за цей час двічі носила його в сервісний центр, бо він переставав заряджатись - виходив з ладу слот зарядки. Оскільки товар офіційний, то його безкоштовно заміняють на новий із збереженням гарантії (бо пристрої apple не ремонтують, а просто міняють на нові протягом терміну дії гарантії). Нам двічі заміняли на повністю новий, запакований пристрій. Єдине це час очікування, який залежить від наявності аналогічної моделі на складі. Рекомендую вам віднести ваш пристрій до офіційного сервісу.

• Сергей Качанов

Супер.

• Ольга Святна
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Через 4 місяці користування завис...

Переваги:
    Зручний.
    Недоліки:
    Завис
    • Максим Зинченко

Если установлен Telegram, то почистите кэш и установите лимит сохранения файлов не более 5GB.

• Максим Зинченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Бюджетный вариант планшета для пенсионера. Купил маме взамен Samsung, который уже давно перестал обновляться. 64gb памяти конечно не густо, но для серфинга в интернете, просмотра YouTube и мессенджеров должно хватить. Выбирал между 9-м и 10-м поколением, но решил остановиться на более старом, так как есть «кнопочка» и маме будет легко к нему привыкнуть, так как она пользуется iPhone SE 2020. Ну а недостаток памяти перекроет доступ в «семейный» iCloud на 2TB.

Переваги:
    Простой, интуитивно понятный IOS
    Недоліки:
    Маловато памяти для 2024г
    • І_ Ну

мажор )

• Павел

У вас некислый бюджет

• Іван Савченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сріблястий

Дуже якісний та надійний планшет . Нічого не розчарувало за місяць використання

Переваги:
    Батарея , швидкодія A13, можливість підключення декількох usb приладів через хаб включно з мишею клавіатурою та SSD(потрібен хаб з доп живленням 5v), а також багато інших переваг
    Недоліки:
    Розʼєм Lightning який не підтримує вивід зображення на монітор через HDMI, достатньо великі рамки, відсутність FaceID
  • Владислав
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Прийшов з двома битими пікселями. Віддав назад, два тижні чекав рішення сервісного центру. Сказали що там все добре, але гроші мені повернуть, за цей час ціна підросла на 2500 грн. Замість бракованого просив просто новий, відмовили, сказали обміну немає. Продати по тій самій ціні теж відмовили. Гроші за захисне скло теж я так розумію ніхто не поверне.
    Розумію, магазин не винний за бракований товар, але ж вирішити цю проблему можна було за 5 хв. Нажаль. Планшет хороший, магазин поганий.
    Буду писати коментарі, поки не перестанете видаляти!!!!!

• Ксеня Гуцулка

А чому ви просто не віднесли його в офіційний сервіс Apple, їх заміняють на нові в разі підтвердження заводського браку. Нам так двічі міняли планшет на новий протягом року.

• Станислав Абрамов

Якщо ціна виросла, то повинні повернути гроші по новій ціні, якщо це бракований товар. А якщо б зменшилася, то по ціні купівлі. Це в законі прописано

• Сергей Жачко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Космічно-сірий

Купили в розетке , пользуемся 10 месяцев , никаких вопросов по работе устройства.

Переваги:
    Все