Загальна характеристика пристроїв

Багато людей активно стежать за останніми тенденціями в мобільній техніці і намагаються завжди бути в курсі випущених новинок. І нові планшети тому не виняток. У цій частині ринку спостерігається постійне зростання: і попиту, і пропозиції, і застосовуваних при виробництві технологій, і можливостей кінцевого продукту. Таким чином, стає все складніше знайти ту саму «золоту середину», яка змогла би задовольнити вимоги всіх категорій споживачів. Тим не менш, деякі загальні особливості у новинок, безумовно, є.

Почнімо з того, що ціна нового планшета завжди помітно вища за ту, яка була у попередніх моделей серії цього виробника. Зараз він доклав максимум зусиль, щоб удосконалити всі аспекти девайса і позбутися дрібних вад, на які скаржилися користувачі. Крім того, апаратна частина будь-якої новинки стоїть на цілий щабель вище, ніж «залізо» попередників.

Технічні особливості

Безумовно, є сенс оснастити найновіші планшети процесорами останніх поколінь. Це цілком розумний хід, як з маркетингової, так і з утилітарної точки зору. Завдяки цьому людина, купуючи новинку, може бути впевнена, що вона ще довго буде використовувати гаджет з актуальними характеристиками. А якби виробник комбінував нове зі старим, девайс вийшов би занадто суперечливим і приреченим на швидке відставання від мейнстріму.

Останні процесори мають по вісім-десять ядер, часто з різною тактовою частотою. Деякі пари ядер працюють на вищій, інші – на нижчій. Підтримуваний програмним методом баланс дозволяє пристрою залишатися максимально стабільним навіть в умовах завантаженості різнотипними завданнями.

Екран у таких пристроях стандартно великий і з рідною високою роздільною здатністю. Його поверхня не дає відблисків на світлі і часто захищена додатковими плівками. Завдяки підвищеній яскравості і грамотно підібраній контрастності зображення користувач завжди отримує відмінну картинку. Крім того, кут огляду в останніх девайсах максимально широкий, що спрощує поводження з гаджетом.

Всі фірми дбають про те, щоб нові моделі планшетів мали не тільки великий запас оперативної пам'яті, але й багато місця у внутрішньому сховищі. Якщо ж друге з будь-якої причини неможливо, у девайса є слот розширення пам'яті ще на 16, 32 або 128 гігабайт. Тут Ви зможете зберігати не тільки свої фотографії, але й улюблені фільми, книги, великі документи.

Основні переваги

  • Дисплеї з великою діагоналлю і високою роздільною здатністю.
  • Потужний багатоядерний процесор, що підтримує розподілену мультизадачність завдяки роботі ядер на різній частоті.
  • Великий обсяг оперативної пам'яті і ємність внутрішнього сховища.
  • Можливість розширення пам'яті за рахунок зовнішніх флеш-накопичувачів.
  • Наявність усіх необхідних роз'ємів для під’єднання пристроїв.
  • Передня і задня камери з хорошою апертурою.
  • Деякі моделі підтримують встановлення сім-карт.
  • Ємна акумуляторна батарея з інтелектуальною економією заряду.

Підсумки

Якщо Ви прагнете йти в ногу з часом і хочете купити новий планшет, то Вас напевно зацікавить наша добірка. Вибір новинок настільки великий, що за той час, поки людина може цілком оглянути наявний асортимент, на ринок виходить ще новіша версія девайса. Протистояти цьому процесу абсолютно неможливо, але спосіб адаптуватися все-таки є. Необхідно підбирати собі гаджет з розрахунком на те, щоб прогресивним було все його комплектовання, а не тільки якась частина. Так Ви застрахуєте себе від морального старіння пристрою на триваліший термін.

Нові планшети

Обрано 4000 товарів

Показати ще