Загальна характеристика пристроїв

Складно не помітити тенденцій до глобалізації суспільства. Всі, хто живе в сучасних умовах, прагнуть так чи інакше мати зв'язок із зовнішнім світом. А здійснюється така взаємодія за допомогою всесвітньої павутини. У зв'язку з цим особливу популярність на ринку електроніки мають планшети для інтернету, що дозволяють користувачеві вийти в мережу, де б він не перебував.

Важко стверджувати, що вони мають якісь абсолютно унікальні технічні характеристики в порівнянні з іншими моделями. Швидше, в них проведена оптимізація, орієнтована на активний обмін даними з мережею, а також на швидкодію. Останнє особливо важливо для тих, хто любить дивитися фільми або серіали онлайн.

Технічні особливості

Практично кожен планшет з wifi має достатньо характеристик для того, щоб Ви змогли без проблем виходити на зв'язок зі своїми співрозмовниками. Якщо сигналу роздавальної станції вистачає для того, щоб забезпечити Ваш пристрій окремим бездротовим каналом, планшет матиме ту саму швидкість, що й роутер. Проте саме завантаження сторінок частково відбувається на стороні користувача, і цей параметр уже цілком залежить від того, як працює процесор і наскільки коректно оптимізована пам'ять.

У той же час, планшети з 3g є дещо складнішими гаджетами. Технічно вони виконані так само і роблять ту саму дію, але обмінюються пакетами даних вже не з роутером як проміжною ланкою, а з базовою станцією мобільного зв'язку. Деякі моделі спочатку мають вбудований 3G-перетворювач, інші ж підтримують установлення сім-карт.

Якщо говорити предметно про параметри девайсів цієї серії, то складно виділити щось особливе. Мова тут може йти лише про те, для яких саме цілей кінцевий користувач стане використовувати планшет з інтернетом. Наприклад, працівники деяких банків виконують ряд робочих маніпуляцій виключно на планшетах. Це прискорює їх діяльність, а також дозволяє оператору або менеджеру бути мобільнішим – як на території офісу, так і за його межами. Водночас, самі виконувані операції досить прості і не вимагають великих обчислювальних потужностей від пристрою. В їхнє завдання входить лише одноразовий прийом і передача зашифрованих даних. Так що тут ідеться більше про коректність процесу бездротового трансферу даних від співробітника на сервер.

Водночас, якщо з планшетом працює дизайнер, йому необхідно використовувати величезні бібліотеки стилів і елементів, яких немає сенсу тримати на локальному пристрої. Набагато зручніше довантажувати тільки необхідну частину з віддаленого сервера, обробляти, вносити свої правки і корективи, а потім завантажувати оновлені ескізи назад. За тією самою схемою можуть працювати конструктори та інженери на великих промислових підприємствах. Так ось для всіх членів останньої групи дуже актуально наявність швидкого багатоядерного процесора, великого екрана і великого запасу оперативної пам'яті.

Основні переваги

  • Великий екран, що дозволяє погляду охопити сторінку браузера цілком, а не фрагментарно.
  • Процесор середньої або високої потужності (залежно від розв'язуваних задач).
  • Оперативна пам'ять середнього або великого обсягу.
  • Попередньо встановлений 3G-модуль або роз'єм для сім-карти.
  • Внутрішнє сховище і можливість його розширення флеш-накопичувачем.
  • Ємний акумулятор для тривалого інтернет-серфінгу.

Підсумки

Роздумуючи про те, щоб придбати планшет для інтернету, керуйтеся своїми потребами. Якщо Вам не доведеться працювати з графікою, можна зупинитися на бюджетніших моделях. Але для конструкторських програм необхідний запас оперативної пам'яті і потужний процесор.

Планшети для інтернету

Обрано 4000 товарів

Показати ще