Загальна характеристика пристроїв

Потужні планшети призначені для вирішення нетривіальних задач, а тому укомплектовані новітніми процесорами й оснащені великим запасом оперативної пам'яті. Слід відразу зазначити, що це девайси з небюджетного сегмента ринку. Вони мають чималу вартість, яка цілком виправдана високими показниками продуктивності й застосуванням прогресивних технологій при складанні гаджетів. Споживачеві навряд чи вдасться купити потужний планшет за невелику суму, але ті можливості, які відкриються перед ним після покупки, цілком відповідають вартості.

Виробники прагнуть дотримуватися балансу між окремими вузлами пристроїв, а тому найчастіше уникають поєднання комплектуючих із різних поколінь. Це, безумовно, не сприяє здешевленню кінцевої продукції, однак веде до того, що девайс разом з обчислювальною потужністю отримує довговічність у швидкоплинному світі мобільних технологій. Крім того, ціни на планшети з потужним акумулятором та екраном високої роздільної здатності пояснюються застосуванням технології автоматичної економії енергії для цих комплектуючих.

Технічні особливості

Цілком природно, що девайси із зазначеної категорії оснащуються процесорами на базі восьми або десяти ядер. Ядра можуть розділятися на дві групи по чотири (для восьмиядерних) і три групи по два, чотири і чотири ядра (для десятиядерних). Подібна градація залежить від тактової частоти ядер, що дозволяє планшету ефективно працювати в режимі мультизадачності. Потужні планшети на Aндроїд спочатку оптимізовані таким чином, щоб розподіляти ресурси за їхньою пріоритетністю для обчислення. Якщо використовувати багаторівневу структуру і розподіл завдань, стабільність роботи пристрою підвищиться, а користувач не зіткнеться із зависаннями при роботі різнотипних додатків.

Варто відзначити, що виробники таких гаджетів особливу увагу приділяють і естетичній стороні питання. Усі девайси виконані витончено і зі смаком, що дозволяє власнику підкреслити свій статус у суспільстві. Більше того, для тих, хто використовує пристрій регулярно, є можливість купити планшет із потужним акумулятором, що продовжує термін роботи без підзарядки.

В окремих моделях розробники опрацьовують систему авторизації та безпеку в цілому. Для цього створюються спеціальні просунуті технології, засновані на новій механіці взаємодії користувача і планшета. Власник планшета повинен бути завжди впевнений, що його дані збережені максимально надійно й не можуть потрапити в чужі руки.

Відомі бренди розробляють унікальні алгоритми, щоб надати девайсам ще більшу захищеність і значущість в очах споживача. Виняток може скласти хіба що потужний планшет на Windows, у якому збережені традиційні механіки і система авторизації не зазнала істотних змін із часом.

Основні переваги

  • Дисплеї з діагоналлю не менше десяти дюймів.
  • Роздільна здатність екрана Full HD.
  • Витончений дизайн корпуса.
  • Операційна система останніх версій.
  • Восьми та десятиядерні процесори.
  • Оперативна пам'ять не менше чотирьох гігабайтів.
  • Можливість розширення фізичного сховища до додаткових 128 ГБ.
  • Задня і фронтальна камери з просунутою апертурою.
  • Літій-іонні акумулятори з підвищеною ємністю.

Підсумки

Незважаючи на високу ціну, планшет із потужною батареєю і багатоядерним процесором постійно затребуваний на ринку. Ті, хто може дозволити собі такий девайс, не схильні економити на дрібних аспектах, а вважають за краще дивитися фільми на великих широкоформатних екранах і використовувати прогресивні технології безпеки. З огляду на особливості комплектації окремих моделей, неможливо зробити єдиного висновку, на кого орієнтується цей тип пристроїв, проте попит на них є постійно.

Потужні планшети

Обрано 4000 товарів

Показати ще