Якщо Ви зацікавлені в придбанні сучасного і мобільного гаджета, то напевно намагаєтеся з'ясувати для себе, який планшет кращий за інших, представлених на ринку. Ми зібрали для Вас найпрогресивніші моделі, які мають найвищі технічні характеристики і встигли добре себе зарекомендувати останнім часом. Тут представлені не тільки найвідоміші брендові девайси від всесвітньо відомих виробників, але й просто надійні гаджети, що лише сходять на вершини ринку мобільної техніки.

Звісно, кращий планшет року – не єдино правильна відповідь на запити споживачів. Кожен користувач шукає щось своє і розраховує за допомогою пристрою вирішувати свої власні домашні й робочі цілі. Саме тому в кожній категорії товару є свій безсумнівний лідер і максимально близькі до нього моделі.

Відмінності від інших моделей

З технічного боку, справді хороший планшет набагато ближчий до зменшеної версії ноутбука, ніж до ряду стандартних планшетів. Цим пояснюється і той факт, що деякі моделі з нашої підбірки комплектуються знімними клавіатурами для зручності користування. Крім того, всі пристрої мають чудово вивірений дизайн, ергономічність і зручність при використанні.

Великі екрани з чітким і контрастним зображенням надають приємну для очей картинку і широкий кут огляду. Більшість моделей розраховані на широкоформатну роздільну здатність Full HD і оснащені технологіями поліпшення зображення. Щоб знизити навантаження на очі, деякі девайси підтримують технологію адаптивного регулювання яскравості і антивідблиску (як на денному сонці, так і від джерел штучного світла в приміщенні).

Вибираючи найкращий планшет, не забуваймо й про те, що переважно користуватися девайсом будете не тільки Ви, але й інші члени родини. Наприклад, жінки напевно будуть дивитися на ньому улюблені серіали, чоловіки – шукати інформацію в інтернеті, а діти – грати в ігри. Для того, щоб один пристрій без проблем давав собі ради з усіма завданнями, він має бути оснащений потужним контролером. У найпрогресивніших моделях встановлюються восьми- і десятиядерні процесори з високою тактовою частотою. Таким чином, виробник домагається не тільки обчислювальної потужності, але й загальної стабільності поведінки гаджета. Будь-які завдання будуть вирішуватися негайно, без зависань і гальмування.

Головні переваги кращих планшетів

  • Великий екран з високою роздільною здатністю і підищені характеристики яскравості, чіткості і контрастності зображення.
  • Потужний багатоядерний процесор, що працює на високих частотах.
  • Великий запас оперативної пам'яті, що дозволяє підтримувати багатозадачність без втрати продуктивності.
  • Місткий внутрішній накопичувач з можливістю розширення шляхом підключення зовнішніх флеш-носіїв.
  • Два фотомодулі (задній і фронтальний) з різною роздільною здатністю і якісною апертурою.
  • Акумуляторна батарея з технологією розподілу завдань і автоматичною економією заряду.

Підсумки

Збираючись купити хороший планшет, подумайте, хто і як саме буде його використовувати. Якщо передбачувана покупка стане надбанням усіх членів сім'ї, найкраще зупинитися на моделі, яка досить потужна і стабільна при виконанні декількох різнорідних операцій. Сучасний ринок пропонує найширший асортимент мобільної техніки, де кожен девайс є витвором інженерного мистецтва в своїй галузі. Поставтеся максимально відповідально до вибору девайса – і він ще дуже довго буде радувати Вас своєю роботою.

Найкращі планшети

Обрано 3203 товари

Показати ще