Загальна характеристика пристроїв

Дорогі планшети привертають увагу споживачів тим, що гарантують високий рівень якості та надійності. Регулярна поява новинок техніки на ринку мобільної електроніки стимулює виробників до того, щоб постійно модифікувати застосовувані при виготовленні комплектуючих технології та винаходити нові цікаві технічні рішення. Завдяки цьому втрачається той самий «середній рівень» і планка якості невпинно підвищується.

У кожного виробника найдорожчий планшет є втіленням останніх розробок і демонструє світу максимум можливостей, які готовий запропонувати певний бренд. Розробники усувають огріхи й недоліки, які були відзначені користувачами в моделях попередніх поколінь, і виводять пристрої на якісно новий рівень. При цьому не залишається осторонь і продуктивність. У цьому відношенні зростання спостерігається незалежно від того, на яку аудиторію розраховані пристрої. Проте слід розуміти, що ціна на дорогі планшети в Києві дійсно велика, але виправдовується тією якістю, яку забезпечив виробник.

Технічні особливості

Відразу ж відзначимо, що тут застосовуються тільки високопродуктивні процесори. Це контролери одного з двох останніх поколінь на момент випуску девайсу. Найчастіше процесори мають вісім або десять ядер, розділених на кілька груп по тактовій частоті. Завдяки цьому пристрій є більш збалансованим і легко адаптується до змінних навантажень. Різнопланові завдання не змусять планшет зависнути й не будуть гальмувати взаємодію з пристроєм.

Комплектуючи пристрої таким чином, виробник намагається убезпечити потенційних споживачів від якнайшвидшого морального старіння їхніх гаджетів. Саме з цією метою новим у комплектації є не тільки процесор. Якби розробник не робив так, а використовував частину старіших деталей, то планшет був би приречений на швидке старіння.

Деякі недобросовісні виробники так і чинять, щоб викликати у споживачів потребу придбати ще один девайс незабаром. Однак з точки зору маркетингу, який орієнтований на ситуацію сьогоднішнього дня, куди більш вигідним є випуск актуальних моделей. У переважній більшості випадків користувач може купити дорогий планшет, з великим екраном і привабливими характеристиками, однак неможливо гарантувати звичайно якість девайсу. Тому при покупці необхідно бути гранично уважним до дрібниць і довіряти тільки перевіреним часом брендам.

Повернувшись у технічне русло, хочемо відзначити, що в планшетів із першого ешелону є екран високої якості не менше 13-15 дюймів з ретельно опрацьованою технологією підсвічування. Виробник дбає про те, щоб девайс самостійно визначав освітленість приміщення й підлаштовувався під неї. Яскравість регулюється таким чином, щоб користувачеві було однаково комфортно і в темній кімнаті, і на вулиці, залитій сонячним світлом.

Основні переваги

  • Екран діагоналлю не менше 13 дюймів.
  • Адаптивне настроювання яскравості та контрасту.
  • Багатоядерний процесор останнього покоління.
  • Оперативна пам'ять не менше 4 Гб.
  • Внутрішній накопичувач, розширюваний до 128 ГБ додаткового простору.
  • Два фотомодулі (задній і фронтальний).
  • Ряд моделей передбачає установку сім-карт.
  • Акумуляторна батарея з інтелектуальною економією заряду.

Підсумки

Навіть тим, хто регулярно стежить за новинами в індустрії гаджетів, припустити, якою буде ціна найдорожчого планшета в наступному році, буде вельми проблематично. Вибір просто неймовірний і охопити його цілком своїм поглядом не уявляється можливим. Залишається лише вибрати девайс, орієнтуючись на свої потреби й фінансові можливості. І якщо останні дозволяють, краще зупинитися на тих моделях, які зможуть зберігати свою актуальність ще тривалий термін.

Дорогі планшети

Обрано 954 товари

Показати ще