Загальна характеристика пристроїв

Зрозуміло, в назві подібних гаджетів вже відображена їхня суть і основне призначення. Проте комплектація девайсів може разюче відрізнятися від моделі до моделі, а від того залежить і їхня ціна. Кожен ігровий планшет відрізняється своїм власним набором технічних характеристик. Відбувається це перш за все, тому, що різні виробники роблять акценти на якість і потужність різних вузлів пристрою.

Ряд девайсів обладнуються високошвидкісними процесорами, але чомусь непорівнянно маленьким об'ємом пам'яті. В іншому випадку оперативної пам'яті може бути досить навіть для найвибагливіших сучасних ігор, однак процесор не завжди здатний швидко обробити необхідну кількість обчислень на етапі відтворення зображення. Тим, хто вирішив придбати ігровий планшет , можна порекомендувати лише ретельно зважити всі «за» і «проти». Можливо, іноді слід заплатити трішки більше, але в результаті отримати справді збалансований ігровий гаджет, а не просто пристрій з окремими хорошими характеристиками.

Технічні особливості

Основною аудиторією, на яку розраховані ці пристрої, є діти. Зараз вони з змалку знайомляться з усією новомодною технікою, і вже незабаром орієнтуються на ринку розумної електроніки краще за своїх батьків. Якщо Ваша дитина ще маленька, то для початку йому підійде і типовий дитячий ігровий планшет, небагатий на різні надмірності. На такий пристрій можна буде встановити простенькі розвивальні ігри й навчальні програми. У нього може бути порівняно невеликий екран, не найновіший процесор і скромний запас пам'яті. Усього цього цілком вистачить на ранніх етапах. У такій ситуації батькам необхідно більше спиратися на міцність корпусу, ніж на суто технічні характеристики.

Однак ігровий планшет для дітей старших потребує потужного багатоядерного процесора і великого обсягу оперативної пам'яті. Тут уже потрібен великий екран, роз'єм для зовнішніх флеш-карт і потужна акумуляторна батарея. Мало хто з дітей готовий перериватися під час гри на підзарядження пристрою, а тому виробники завбачливо комплектують моделі з цього розряду ємними батареями.

Решта функцій гаджета – такі, як фотокамери, навігатори і т.д. – навряд чи знадобляться Вашим дітям. Але якщо Ви шукаєте ігровий планшет для дорослої людини, вона напевно буде рада можливості випробувати весь доступний функціонал. Як можна зрозуміти з вищесказаного, ігрові планшети є дуже потужними обчислювальними пристроями, а тому на них зручно працювати з графікою і мультимедіа. Нерідко дизайнери й музиканти вибирають собі саме такі планшети.

Основні переваги

  • Великі екрани для «дорослих» гаджетів і міцний корпус для «дитячих».
  • Стильний та ергономічний дизайн.
  • Багатоядерний процесор з великою потужністю і високою тактовою частотою.
  • Достатній обсяг оперативної пам'яті і розширюваність вбудованої за рахунок підключення зовнішніх носіїв.
  • Стандартний «арсенал» сучасного гаджета.
  • Ємний акумулятор, який подовжує працездатність пристрою.

Підсумки

Зараз ігрові планшети в Україні представлені величезною різноманітністю моделей від різних світових виробників. Кожен пристрій має ряд своїх сильних сторін і направлений на вирішення конкретних завдань. Моделі для дітей, безумовно, набагато простіші в технологічному плані, але зате дозволяють дитині швидко засвоїти правила користування сенсорною технікою в ігровій манері. Девайси для дорослих – це не тільки бальзам на душу ігроманів, а й високотехнологічна техніка, що дозволяє миттєво обробляти великі обсяги інформації і зручно працювати з мультимедіа.

Ігрові планшети

Обрано 4000 товарів

Показати ще