Запобігти появі цвілі або затіканню води допоможуть ізоляційні матеріали, які щорічно набирають свою популярність. Багато хто помічав, що під час встановлення душової кабіни, ванної або раковини шви заливаються спеціальною речовиною. Це роблять для того, щоб вода не затікала в щілини, затоплюючи сусідів. Деякі ізоляційні вироби використовують електрики та інші фахівці. Матеріали застосовують у різних сферах сучасного життя, наприклад, уявити без них ремонт неможливо. Іноді навіть умільці вдаються до допомоги спеціальних предметів, знаходячи їм застосування у створенні картин, статуеток і інших виробів.

Різновиди ізолювальних матеріалів

  • Герметик. Це пастоподібна суміш, іноді в'язкоплинна. До складу входять полімери й олігомери. Наноситься матеріал на різні сполуки для запобігання витокам, гідроізоляції. Сама рідина швидко застигає, потребує заміни, верхній шар згодом обростає цвіллю у вологих місцях.
  • Клей. Спеціальна речовина, яку застосовують у разі потреби з'єднання будівельних та інших предметів. Він являє собою суміш, яка складається з натуральних або хімічних компонентів. Класифікується за консистенцією і складом.
  • Піна. Її називають монтажною, слугує чудовим звукоізолятором, утеплювачем. Вона легко заповнює різні тріщини, діри, пробоїни, щілини. Іноді нею склеюють невеликі, легкі вироби. Використовують піну під час встановлення дверей, вікон. Не пропускає крізь себе холодне повітря і воду.
  • Скотч. Багато хто здивується, але скотч теж є ізолювальним матеріалом, який став використовуватися у будівництві. Він набагато щільніший, ніж канцелярський варіант, виготовляється з алюмінію та інших матеріалів. Досить універсальний, виконує безліч функцій. Він виступає гідроізолятором, теплопровідником, добре проводить електрику.
  • Мастило. Чимось схоже на герметик, трохи відрізняється консистенцією. Наноситься вручну, або за допомогою спеціальних предметів. Як і інші види, добре ізолює шви від зовнішніх чинників. Як і багато товарів має свої позитивні та негативні сторони. Має прийнятну вартість, широко використовується будівельниками професіоналами та домашніми аматорами.
  • Змивка. Стане в пригоді у разі неправильної герметизації, з легкістю відмиє застиглу піну або суміш. Замість підривання застиглої консистенції досить нанести її на потрібне місце та почекати деякий час. Ізолювальні матеріали не встоять перед цією речовиною з хімічним складом.

Поради щодо вибору

Не варто поспішати встановлювати предмети або робити ремонт, спочатку необхідно підібрати якісні матеріали. Але перед тим, як вибрати герметик або іншу суміш, необхідно знати, на що звертати увагу. Насамперед, важливо визначити, яку суму заплановано витратити. Зрозуміло, професійний будівельний товар буде коштувати досить дорого, можна підібрати економніший варіант, за складом схожий на дорогий. Досить звернутися до продавця, який допоможе розв’язати це питання.

Потрібно звертати увагу на термін придатності продукції, як і в інших товарів герметики його мають. Важливо, щоб ізолювальні матеріали зберігалися за правильних умов, з чітко виставленою температурою. Іноді люди стикаються з тим, що наносячи рідину в потрібне місце, вона має рідку консистенцію. Є два варіанти, або закінчився термін зберігання, або в партії був брак. Не дуже хочеться витратити гроші на зіпсовану продукцію. Важливий і естетичний вигляд товару, якщо є вм'ятини або пробоїни в упаковці, матеріал для ізоляції просто, можливо, не видавлюватиметься назовні. Найкраще купувати товар тільки від перевірених виробників, тільки вони можуть гарантувати якісний кінцевий результат.

Щоб зробити якісну покупку, не завадить почитати відгуки в інтернеті, проконсультуватися в друзів, знайомих або фахівців. Люди, які стикалися з вибором раніше, не порадять поганого. Навпаки, вбережуть від неправильного вибору, вкажуть на вади конкретної марки.

Показати ще 60 товарів