Останніми роками сфера комп'ютерних ігор піднялася на неймовірні висоти. Геймінг став не тільки способом абстрагуватися й розслабитися, але й галуззю для заробляння грошей. Щоб гра приносила якомога більше задоволення і прибутку, геймерам потрібні потужні та продуктивні пристрої. Такими вважаються ігрові ноутбуки.

Відмітні особливості та переваги ігрових ноутбуків

Геймерські лептопи характеризуються чудовою ергономікою, яскравим дизайном, чітким передаванням ігрових структур і продуктивною роботою. Такого набору опцій досить не тільки для ігор, але і для виконання інших ресурсомістких завдань. 

Переваги геймерських ноутів:

 • Мобільність.Ігрові ноутбуки — мобільні пристрої, які можна взяти із собою куди завгодно: у поїздку, подорож, у кафе та в інші місця. 
 • Компактність.У складеному стані ґаджети займають мінімальну кількість місця, не захаращуючи простір. 
 • Доступність.На відміну від стаціонарних комп'ютерів, лептопи вирізняються доступнішою вартістю.
 • Довговічність.Характеризуються тривалим терміном експлуатації завдяки якісному складанню комплектуючих деталей. 
 • Дизайн.Виготовляються в агресивному та специфічному дизайнерському рішенні. Модифікаціям властива яскравість, помітність і масивність. Зовнішній вигляд апаратів настроює на гру та забезпечує комфортні умови експлуатації під час віртуальних битв.

Як вибрати ігровий ноутбук?

Вибрати й купити ігровий ноутбук в Україні вам допоможе інтернет-магазин ROZETKA. У каталозі магазину ви зможете придбати товар швидко й недорого. У каталозі покупцям представлені нові та б/у модифікації зі швидким доставлянням. Для зручності клієнтів передбачена оплата онлайн за допомогою банківської картки, послуга миттєвого купування на виплату або купування в кредит і бонуси у формі акцій, знижок і розпродажів. В індивідуальній картці товару ви побачите опис технічних характеристик, відгуки інших покупців, огляди та світлини. Інформативні фільтри на сайті допоможуть вибрати ґаджет з урахуванням таких параметрів.

 • Дисплей.У дисплеях застосовуються два типи матриць — IPS і TN+film. Ігрові ноутбуки найчастіше обладнуються матрицею TN+film. Вона дешевша, але вирізняється високою швидкістю відгуку. Розмір екрана становить 15-17 дюймів, але трапляються моделі з 14-дюймовим і 18-дюймовим екраном. Вибираючи, потрібно пам'ятати, що чим більший екран, тим масивніший ноутбук. Оптимальна роздільна здатність для геймерського лептопа — 1920*1080. Така роздільна здатність забезпечує показ детального та чіткого зображення з точним відтворенням ігрових структур. 
 • Частота оновлення матриці.Чинник впливає на плавність і чіткість картинки в динамічних сценах. У геймерських ґаджетах матриця оновлюється з частотою 60-76 Гц, але недавно компанія MSI почала впроваджувати матриці з частотою 120 Гц.
 • Процесор.Ігри вважаються ресурсомісткими файлами. Вони вимагають високої продуктивності та швидкої дії. Більшість модифікацій обладнуються чипсетами Intel Core i5, i7, i9 або AMD з чотирма або більше ядрами. Оптимальна частота на одне ядро — не менш ніж 2 ГГц, а в ідеалі — 3 ГГц. 
 • Оперативна пам'ять.Для швидкого завантаження знадобиться не менш ніж 4 гігабайти ОЗП. 2-8 гігабайтами обладнуються бюджетні gaming-апарати, 8-16 — середні, а обсягом понад 16 гігабайтів обладнані топові ґаджети. 
 • Жорсткий диск.Оптимальний варіант — зв'язка SSD- і HDD-накопичувачів. У такому разі на одному накопичувачі зберігається ОС, а на іншому — ігри. Твердотільний SSD-накопичувач не має рухомих частин, тихо працює і споживає мало енергоресурсів. HDD складається з рухомих деталей і характеризується гучною роботою. 
 • Відеокарта.Топовими графічними чипами вважаються відеокарти nVidia GeForce GTX. Відповідно ноутбуки з nVidia GeForce забезпечують продуктивну роботу навіть для найвимогливіших ігор. 
 • Клавіатура.Якість клавіатури відіграє важливу роль для геймерів. Хід клавіш передбачає глибину просідання клавіш від натискання. Оптимальне просідання — 1.2-2 мм. Наявність програмованих макросів дасть можливість легко виконувати складні ігрові завдання. Опція Anti-Ghosting дає змогу використовувати комбінацію клавіш для записування порядку дій у грі. Підсвітка клавіатури трапляється доволі часто й підійде для тих, хто вважає за краще грати вночі. Стандартні клавіатури обладнуються червоною або білою підсвіткою, дорожчі — підсвіткою RGB, а топові обладнуються регульованою підсвіткою, яка змінюється залежно від гри.
 • Акумулятор.Ігрові ноутбуки працюють в автономному режимі без підзаряджання 3-4 години. На показник автономності впливає яскравість екрана, тип програм та ігор. Апарати випускаються з ємністю батареї від 1800 до 5500 мА·год.
 • Порти.Для під’єднання ноута до монітора знадобиться HDMI-роз'єм. Для з'єднання з флешкою — USB-порт. Обмін і передавання даних забезпечує модуль Bluetooth, під’єднання до локальної мережі — Wi-Fi. Слот для сім-картки забезпечує під’єднання до швидкісних мобільних мереж 3g і 4g.
 • Виробник.Покупці хвалять геймерські апарати таких компаній:
  • MSI — провідна компанія, яка спеціалізується на виготовленні ігрових пристроїв і вважається найдинамічнішою. Ґаджети вирізняються впізнаваним дизайном та ергономічними клавіатурами. 
  • Dell — американська корпорація, яка випускає ігрові лептопи в стильному дизайні. Виділяється фірмовим логотипом у формі прибульця.
  • Asus — випускає моделі для ігор у серіях G і ROG. Товари доступні за ціною, продуктивні в роботі та функціональні. 
  • Acer — девайси для геймерів представлені в серіях Nitro та Predator. Вони вирізняються яскравим та агресивним дизайном, якісною системою охолодження й потужним процесором.
  • Lenovo — ігрова категорія представлена в модельній серії Legion. Апарати обладнані ергономічною клавіатурою з підсвіткою, відеочипами nVidia GeForce та чипсетами Intel Core.
  • Xiaomi — Laptop Mi Gaming є серією ґаджетів для комп'ютерних ігор. Тривалий термін експлуатації забезпечує сучасна система охолодження, ергономічна клавіатура додає комфорту у використанні, а на матових екранах користувач бачить барвисте зображення в будь-який час доби. 

Ігрові ноутбуки — технологічні апарати, за допомогою яких користувачам доступні вимогливі та ресурсомісткі ігри.

Ігрові ноутбуки

Обран 771 товар

Показати ще 60 товарів