Далеко не кожна людина зможе купити собі одну з топових моделей ноутбуків, до того ж, постійно з'являються вдосконалені новинки, за якими так складно встигнути. Магазини та інтернет-сайти сьогодні пропонують широкий асортимент приладів, ціна яких варіюється від недорогих до найдорожчих. 

Так хочеться купити недорого ноутбук в Україні, який буде зручним у користуванні, надійним, з високою потужністю процесора, але водночас його вартість не буде надто високою. По телевізорі, в інтернеті або на бігборді можна побачити розрекламовані моделі, які хоч і спокушають невисокою вартістю, але навряд чи можуть похвалитися високою продуктивністю і зручністю використання в реальності. Чи можуть бути серед недорогих такі варіанти, які можна використовувати в повсякденній роботі? Чи навіть не варто їх розглядати.

Хто віддає перевагу бюджетним моделям?

Недорогі ноутбуки в Україні, як правило, розглядають, коли бюджет обмежений. У цьому разі він купується як для основного користування, так і як додаток до настільного комп'ютера.

Бюджетні прилади найчастіше купують для школярів та студентів. Навіщо школяреві брати дорогий ноут? Зазвичай, вибрати ноутбук невисокої вартості можна в тому разі, якщо дитина не захоплюється IT-технологіями. Якщо школяр або студент не може жити без різних комп'ютерних штучок, навряд чи йому потрібен економ варіант.

Також недорогі моделі вибирають люди, які не сильно розбираються в комп'ютерних технологіях, але бажають мати універсальний комп'ютер за прийнятною вартістю. Звичайно, якщо йдеться про моделі Apple, які вважаються повноцінними пристроями, то їх ніяк не можна назвати бюджетним варіантом.

Щоб зробити вибір, спочатку потрібно відібрати все моделі в необхідному ціновому діапазоні, а вже потім вибирати за характеристиками.

Що можуть економ моделі ноутбуків?

Оцінювати недорогі ноутбуки треба за такими критеріями:

  • центральний процесор;
  • обсяг оперативної й постійної пам'яті;
  • розмір екрана;
  • дисковий накопичувач;
  • обсяг акумулятора;
  • порти розширення.

Сучасне програмне забезпечення висуває певні вимоги. Тому під час вибору дуже важливо вивчити всі характеристики портативного комп'ютера, що забезпечить його якісну й довговічну роботу.

Завдяки оцінюванню всіх цих параметрів, можна визначити, чи потрібно купити ноутбук недорого, чи може він замінити основний комп'ютер. А, може, його можливостей буде недостатньо для якісної й безперебійної роботи.

Що стосується вбудованої графіки, то цей параметр не надто важливий на сьогодні, адже навіть смартфони та планшети невисокої вартості можуть легко програвати відео у форматі HD.

Бюджетні механізми не підійдуть для того, щоб грати у більшість сучасних ігор. Під час вибору потрібно розуміти, що, чим нижча вартість, тим нижча якість, і тим нижчі функційні можливості. Але, в тім, є доступні пристрої, цікаві. Не варто розраховувати на дуже низьку ціну, адже нетбуки — це така техніка, яка купується не на один день. Тому економити тут усе ж не рекомендується.

Якісний варіант з високими параметрами просто не може дешево коштувати. Можливо, найкращим буде трохи відкласти грошей, щоб придбати нетбук із кращими параметрами та більш високими функційними можливостями.

Недорогі ноутбуки

Обрано 793 товари

Показати ще