Вибираючи ноутбук, ви обов'язково зіткнетеся з проблемою вибору між виробниками основних комплектуючих, й альтернативою моделям, обладнаним процесором Intel, виступають ноутбуки з мобільними, економними та доступними процесорами AMD Ryzen. Сьогодні будь-який ноутбук на базі AMD Ryzen — це гарантовано практичний та ефективний пристрій для роботи, дому та навчання.

Ноутбуки з процесором AMD Ryzen 5 в каталозі ROZETKA

Інтернет-магазин ROZETKA пропонує вибір ноутбуків AMD Ryzen 5 відомих світових виробників. На сторінках каталогу можна ознайомитися з характеристиками пристроїв.

  • Ноутбуки Acer AMD Ryzen 5 мають чотириядерний процесор із тактовою частотою 2 — 3,6 ГГц, діагональ 15,6 дюйма. Оперативна пам'ять 8 Гб, обсяг накопичувача — 256 Гб. Встановлена відеокарта AMD Radeon Vega 8 Graphics буде цікава тим, хто купує ноутбук для ігор або перегляду відеоконтенту. Деякі моделі ноутбуків ACER для дому й офісу, які також працюють на процесорі AMD Ryzen 5, можуть бути обладнані двома накопичувачами, де системним є ssd на 256 Гб, а для збереження основних даних є hdd.
  • Компанія Lenovo також обладнує свої ноутбуки процесорами AMD Ryzen 5. Оптимальний баланс між вартістю, ефективністю і продуктивністю втілений у моделях Lenovo, які представлені в інтернет-магазині ROZETKA. Компактні девайси з діагоналлю дисплея 14 дюймів із роздільною здатністю Full HD. РК-матриця надає широкі кути огляду без спотворення зображення чи кольорів. Ергономічні клавіші з округленою нижньою частиною, підсвітка дають змогу комфортно працювати у слабкому освітленні. Інтегрована графіка AMD Radeon Vega 8 Graphics дає можливість використовувати цей ноутбук як ігровий. У попередньо встановленого SSD-накопичувача обсяг пам'яті 256 Гб.
  • Ноутбуки відомого бренда HP — це не тільки ефективність і продуктивність, а й гармонійний стильний дизайн. Ноутбуки НР, що працюють на базі AMD Ryzen 5, представлені в інтернет-магазині ROZETKA у варіантах діагоналі 14, 15, й 15,6 дюйма. В основі дисплея матриця IPS з роздільною здатністю Full HD. Обсяг оперативної пам'яті 8 або 16 Гб, обсяг SSD-накопичувача до 256 Гб.
  • Dell — світовий бренд, який також виробляє ноутбуки, що працюють на AMD Ryzen 5. Конфігурація моделей Dell дає змогу використовувати пристрій як робочий та ігровий.  Пристойний обсяг оперативної пам'яті та вбудованого накопичувача, тривалий час автономної роботи до підзаряджання, легка вага, роздільна здатність Full HD 1920 на 1080 пікселів — параметри, які принесли популярність моделям Dell.

Переваги процесорів AMD Ryzen

Високопродуктивні ЦП AMD Ryzen для стаціонарних комп'ютерів з'явилися наприкінці 2017 року. За рік процесори Ryzen у формі мобільних чипів уже встановлювалися на мобільних пристроях. І десктопна, і мобільна версія мають високу продуктивність, а вартість ноутбуків, що працюють на базі AMD Ryzen, цілком демократична.

Головна перевага лінійки комп'ютерів із процесорами AMD Ryzen — вдала інтегрована графічна система. Для тих, хто планує працювати з відеоконтентом, ідеальним рішенням буде купити ноутбук з AMD Ryzen 5. В інтернет-магазині ROZETKA придбати пристрій із процесором AMD Ryzen можна за декілька хвилин. Просто потрібно знайти в каталозі модель, яка цікавіть, і оформити замовлення в режимі онлайн. Тут представлені як бюджетні моделі, так і дорожчі з розширеним функціоналом.

Ноутбуки з процесором AMD Ryzen 5

Обрано 311 товарів

Показати ще 60 товарів