Покупець, вибираючи новий комп'ютер або ноутбук насамперед звертає увагу на марку та модель процесора, а потім уже на оперативну пам'ять та інші параметри. Адже саме від потужності процесора в комп'ютері залежить швидкодія всіх програм, а також можливість працювати з вимогливими програмами, як-от відеоредактори для монтажу, графічні редактори або ігри. 

Сьогодні дуже високу потужність і продуктивність показують процесори Intel Core i7. Ці чипсети Інтел поступаються тільки лінійці i9 у сфері персональних комп'ютерів, однак на відміну від останнього, Intel Core i7 може похвалитися кращим співвідношенням ціни та продуктивності, а також доступністю як ігрового ноутбука

Ключові особливості ноутбуків із процесором Intel Core i7 

Здебільшого, під час вибору процесора відштовхуються від такої характеристики, як кількість ядер, а також тактова частота. Однак це далеко не єдині параметри, які важливо враховувати, вибираючи нову модель. Для прикладу можна взяти ноутбуки. У них процесори одного покоління можуть істотно відрізнятися від таких самих процесорів, які встановлюються в системні блоки. До речі, про модифікації процесора можна дізнатися за останньою буквою, яка йде після номера в назві моделі. Цей ідентифікатор дає розуміння про кількість ядер, обсяг кеша, максимальну частоту й інші ключові характеристики. 

Процесори Intel Core i7 щорічно удосконалювалися і під час їхнього створення використовувалися новітні технології. Чипсети цієї лінійки бувають чотириядерними та шестиядерними. Тактова частота деяких шестиядерних моделей чипсетів із розблокованими ядрами може досягати 5 ГГц, що забезпечить високий рівень потужності на підвищених навантаженнях під час запускання вимогливих програм. 

Що стосується ефективності, то можна відштовхуватися, знову ж, від маркування моделі. Наприклад, процесори Intel Core i7 з буквою "К" (наприклад — Core i7-8700K) можуть похвалитися високим рівнем потужності завдяки розблокуванню ядер, моделі з приставкою "Н" показують високу продуктивність для графіки, а моделі з буквою "U" в назві вважаються максимально енергоефективними, проте мають знижену потужність. 

Окремо варто згадати моделі з приставкою "G". Ця буква в кінці назви моделі говорить про те, що ноутбуки з таким процесором можуть працювати з дискретною графікою Radeon RX Vega M, що робить їх чудовими рішеннями для ігор. 

Купити ноутбук Intel Core i7 можна в інтернет-магазині ROZETKA. Тут покупців чекає великий вибір моделей таких брендів, як: 

 • HP
 • Lenovo
 • Dell
 • Asus
 • MSI
 • Acer
 • Apple
 • Xiaomi та інших.

Також на сторінці кожної моделі доступні відгуки покупців, а також усі характеристики та докладний опис. 

Ключовою особливістю процесорів Intel Core i7 можна також назвати технологію Intel Turbo Boost 2.0. Ця опція дає змогу "розганяти" процесор, отримуючи додаткову потужність для виконання різних завдань. Система використовує всі можливі ресурси процесора, підвищуючи рівень охолодження, щоб не сталося перегрівання. 

На невисокій завантаженості процесор може переходити в економний режим роботи, у такий спосіб знижуючи енергоспоживання. Завдяки цьому акумулятор ноутбука розряджається повільніше й користувач отримує додатковий час автономної роботи. 

Ще одна особливість — можливість роботи процесорів i7 деяких серій із відеокартою Radeon RX Vega M. Цей дискретний відеоадаптер призначений для роботи з графічними програмами, а також для відтворення 4К-відео.

Ще одна інноваційна технологія, що застосовується під час створення цих чипсетів — Intel Hyper-Treading. Ключова її особливість — це підвищення продуктивності завдяки багатопотоковості кожного ядра процесора. У поєднанні з попередньою технологією, це дає істотний приріст у потужності під час запускання складних програм, що потребують великої кількості обчислень. Іншими словами, ноутбук видає максимальну потужність і водночас не "висне".

Як вибрати ноутбук Intel Core i7 

Вибираючи новий ноутбук, насамперед потрібно визначитися з тим, які завдання будуть виконуватися з його допомогою. Лінійка ноутбуків зі встановленим процесором Intel Core i7 — це високопродуктивні пристрої, які підійдуть для роботи, а також ігор. Купити ноутбук Intel Core i7 можна в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі можна знайти цілу низку серій провідних брендів, як-от ThinkPad Lenovo.

Вибираючи, уважно варто поставитися до таких параметрів, як:

 • наявність SSD-накопичувача;
 • тип відеокарти;
 • дисплей;
 • клавіатура;
 • розміри.

Що стосується останнього, то в наявності завжди доступні як компактні 13-14-дюймові ультрабуки, так і класичні ноутбуки з діагоналлю IPS-дисплея 17 дюймів і роздільною здатністю Full HD і вище.

Важливий критерій під час вибору — потужна відеокарта. Це особливо важливо для ігрового сегмента, оскільки саме від продуктивності відеоадаптера залежатиме успіх і результативність в іграх. На багатьох моделях встановлюються рішення GeForce GTX NVidia.

Ноутбуки з процесором Intel Core i7 — це чудовий вибір для геймерів, дизайнерів, а також усіх тих, хто цінує високу продуктивність. 

Ноутбуки з процесором Intel Core i7

Обрано 1642 товари

Показати ще