В цілому якісні, гарні в'єтнамки. Трохи є недоліків: розмір дуже дивний, в мене зазвичай десь 43-44, взяв на всяк випадок 45 та ледве влазить. Беріть мабуть на 2 розміра більше.
Повнота - нічого, але також хотілося б трохи більше.
В іншому - практичні, гарно виглядають, легко мити. Масують - дуже гарно під час ходьби. Це навіть головна фішка.
Швидко відправили.
Повнота - нічого, але також хотілося б трохи більше.
В іншому - практичні, гарно виглядають, легко мити. Масують - дуже гарно під час ходьби. Це навіть головна фішка.