Сорочечки — найперша одяг новонародженого. Тому до їх вибору треба поставитися з повною відповідальністю. Адже найменшому члену сім'ї має бути зручно та комфортно з перших днів його життя. Льоля має бути ніжною і м'якою, як мамині обійми, і водночас безпечною і практичною. Тому сьогодні ми розповімо, як правильно вибрати якісну сорочечку для новонародженого.

Сорочечки для малюків: особливості одягу для новонароджених

Збираючись у пологовий будинок, передовсім потрібно зібрати весь комплект речей і одягу, потрібний після народження дитини. І першими в списку йдуть сорочечки для малюків. Це кофточка з м'якої натуральної тканини, розроблена спеціально для новонароджених. Фіксується сорочечка за допомогою липучок або кнопок, розташованих спереду кофти.

Купити зручну сорочечку для малюка з доставкою по Україні можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. У каталозі представлений великий асортимент дитячого одягу:

  • із зашитими рукавами — призначені для новонароджених із перших днів життя; зашиті рукави захищають дитину від випадкового дряпання нігтиками;
  • з довгим рукавом — призначені для малюків віком від 1-го місяця;
  • з коротким рукавом — підійдуть для теплої пори року діткам від трьох місяців.

Дитячі сорочечки виготовляють тільки з якісних натуральних матеріалів: бавовна, бязь, байка, трикотаж, ситець. Вони не викликають алергії й подразнень. На літо вибирайте легкі бавовняні або ситцеві моделі, які не сковуватимуть рухи малюка. Теплі байкові чи фланелеві сорочечки захистять дитину від протягів у холодну пору року.

Замовити зручні сорочечки для малюків за демократичною ціною можна на сайті ROZETKA. З детальною інформацією, а також відгуками покупців можна ознайомитися в картці товару.

Показати ще