Бюстгальтери: наголосіть на своїх перевагах!

Жіночі груди у всі часи були предметом уваги і захоплення чоловіків. Сьогоднішні тенденції в дизайні нижньої білизни гарантують можливість дібрати той варіант бюстгальтера, який ідеально підійде і допоможе акцентувати на вашій сексуальності та чарівності.

Як вибирати бюстгальтер?

Щоб бюстгальтер вас прикрашав, необхідно, щоб він був відповідного розміру. Якщо він правильно вибраний, то не тисне і не завдає дискомфорту, водночас щільно підтримує груди. Щоб усе було гарно, здійснюючи купівлю, зверніть увагу на кілька моментів.

  1. Розмір чашечки.

Він зазвичай позначається латинськими буквами (від A до H). Якщо вона замала, груди постійно вистрибуватимуть зверху чи збоку, завдаючи дискомфорту і псуючи зовнішній вигляд. Завелика чашка не виконає своєї функції підтримання. Отже, чашка має облягати груди щільно, але не здавлювати їх.

  1. Розмір грудної клітки.

Важливий фактор. Тому що замалий бюстгальтер принесе дискомфорт (шлейки впинаються в тіло) і зіпсує ваш зовнішній вигляд (ззаду буде видно ефект «гусениці», коли спина перетягнена). Завеликий – задереться вгору ззаду і бовтатиметься спереду.

  1. Тип бюстгальтера.

Маленькі груди візуально збільшаться завдяки чашкам push up. Великі – матимуть акуратніший і компактніший вигляд, якщо бюстгальтер із кісточками або зі спеціального поролону, який їх підтримує, не збільшуючи в обсязі.

Важливо!

Купуючи бюстгальтер в інтернет-магазині, необхідно точно знати свій розмір. Тому перед оформленням замовлення візьміть той бюстгальтер, який вам підходить ідеально, і замовте такий же розмір. Якщо мова йде про американську чи китайську білизну, є сенс скористатися таблицею розмірів або приміряти аналоги в магазині.

Бюстгальтер і здоров'я

Медики попереджають: від того, чи правильно вибрано бюстгальтер, великою мірою залежить здоров'я жінки. Запам'ятайте прості поради і будьте здоровими:

· Бюстгальтер у жодному разі не має перешкоджати вільному диханню, а також передавлювати судини, утрудняти рух.

· Якщо груди великі, віддайте перевагу широким лямкам: вони підтримуватимуть груди, не впиваючись у тіло.

· Тканина обов'язково має бути гігроскопічною, тому що ефект сауни для грудей шкідливий.

· Для носіння вдома віддавайте перевагу максимально комфортним бюстгальтерам.

Спати у бюстгальтері не можна, як і носити довше, ніж 12 годин на добу.

Показати ще 60 товарів