>Коригуюча білизна: позбудьтесь зайвих кілограмів легко!

Справжній прорив у світі технологій виробництва нижньої білизни був зроблений після того, як виробники запропонували коригувальну білизну, здатну зменшувати розміри фігури на 1-10 см. Жінки з гідністю оцінили цю новинку, в гардеробі кожної милої леді обов'язково є хоча б щось з цієї лінії.

коригувальна білизна: переваги та особливості

Сучасна коригувальна білизна виробляється безшовним способом з синтетичних гіпоалергенних матеріалів, що мають хорошу гігроскопічність. Вона має великий плюс − зовсім не виділяється під одягом завдяки відсутності швів. У нашому магазині представлені всі можливі варіанти білизни, яка допоможе зробити вашу фігуру бездоганною:

· Боді-корсети,

· Боді-дрес,

· Сукні,

· Майки,

· Під'юбніком,

· Трусики,

· Шорти,

· Топи,

· Бюстгальтери,

· Бюст'є.

Залежно від того, яка зона у вас проблемна, її можна легко скорегувати. Природно, що чарівних результатів не вийде, і вдвічі менше (або більше) розміри не стануть. Однак небажані складки і опуклості не буде видно.

Всупереч поширеній думці, коригувальна білизна − це не тільки стягуючі речі. Бюстгальтер push up збільшить груди, надавши їм спокусливі форми.

Як вибрати і носити коригувальну білизну?

Не скупіться: коригувальна білизна купується розмір в розмір, тому що може виявитись, що ви її просто не можете натягнути на себе. Виробник подбав про те, щоб білизна якомога більше стягувала зайве.

Незважаючи на те, що цей вид нижньої білизни зручний і естетичний, про нього потрібно знати кілька фактів:

· Неякісне плетіння дуже швидко розтягнеться. Враховуючи той факт, що з Китаю привозиться велика кількість дешевих підробок, купуйте коригувальну білизну в перевірених магазинах.

· Носити цю білизну не можна довше, ніж 6 годин (в ідеалі − 2 години) на день. Це пов'язано з тим, що, стягуючи об’єми, ви затискаєте свої внутрішні органи, а це може мати негативні наслідки.

· Бюсть’є прекрасно підійде для тих, у кого сколіоз. Воно не тільки прибере зайві складки, але й правильно розподілить тяжкість грудей, полегшивши тиск на хребет. Багато жінок відзначають зменшення болю в хребті після того, як вони перейшли на цей вид бюстгальтерів.

коригувальні трусики з низькою посадкою зменшать об’єм живота, з високою посадкою − зменшать також об’єм талії.

Показати ще 60 товарів