Корсети, бюстьє: ідеальний варіант для ідеальної жінки

Корсети та бюстьє давно вийшли за межі поняття нижньої білизни і стали самостійними елементами жіночого гардеробу. Дизайнери прикрашають їх стразами, паєтками, бісером, перетворюючи на витвір мистецтва, який із задоволенням надіне будь-яка модниця.

Як вибирати корсети і бюстьє?

Як корсети, так і бюстьє відносяться до категорії білизни з ефектом коригування. Різниця між ними в тому, що корсет утягує фігуру, а бюстьє – тільки підтримує груди і доходить до талії. Вибираючи один із варіантів у нашому каталозі, пам'ятайте кілька простих правил, які роблять вибір вдалим:

1.       Тканина має щільно прилягати до тіла, проте не має «душити».

2.       Всі шви обов'язково обробляють спеціальним способом, щоб не натирали шкіру, в ідеалі корсет (бюстьє) виготовляють за безшовною технологією.

3.       Вибирати розмір потрібно уважно: він обов'язково має бути відповідного розміру! Занадто великий бовтатиметься, не виконуючи своєї функції корекції фігури, а замалий стискатиме подих (якщо ви зможете його застебнути).

Як носити корсети і бюстьє правильно?

Трохи історії.

Бюст'є і топи європейці запозичили з країн Сходу. Саме там жінки, виконуючи збудливі східні танці, надягали їх для того, щоб під час танцю було помітно трепетне коливання живота танцівниці. Фак Фат, французький модельєр, став першим дизайнером, який запропонував бюстьє європейським жінкам.

Є декілька моделей корсетів:

· Підгрудний, яким декорується одяг, водночас зменшуючи талію в ширині.

· Корсети на груди (бюстьє) мають чудовий вигляд як одяг до штанів і спідниць. Вони надають жінці королівської постави, роблять вбрання оригінальним.

· Класичний корсет скоректує фігуру. Залежно від особливостей дизайну його можна вдягати як під одяг, так і як окремий елемент гардероба.

Модельєри рекомендують корсет і бюстьє надягати з брюками і спідницями з високою посадкою: це виділить талію і створить романтичний образ. До речі, жінки з успіхом використовують бюстьє як верхню частину купальника.

Цікавий факт.

100% чоловіків під час проведення психологічного дослідження продемонстрували небайдужість сильної статі до таких елементів одягу: на всіх фото, де чоловікам пропонували вибрати найсексуальнішу жінку, перевагу віддавали саме жінці в корсеті чи бюстьє. Є логічне пояснення цього: в цій білизні постава випрямляється, талія стає вузькою і спокусливою.

Показати ще 60 товарів