Кулони та підвіски: у чому відмінність

Особливу популярність сьогодні мають кулони та підвіски, які майже не відрізняються один від одного за зовнішнім виглядом. Насправді, це два різних вироби з істотними відмінностями. Перший є самостійною нашийною прикрасою, яку не заведено поєднувати з додатковим декором. Цей різновид підвіски здавна ототожнювали з талісманами й амулетами, вкладаючи якийсь магічний сенс. Аксесуар вирізняється яскравою центральною частиною, яка звисає й надівається на ланцюжок, тому має спеціальну петельку для кріплення.

Подібно до кулона, підвісці також приписувалися магічні властивості. Але вона вважається тільки частиною прикраси та прикріплюється до чого-небудь за допомогою карабіна або спеціальної петельки. Її можна носити на шиї з ланцюжком, на волосіні або, наприклад, з браслетом на зап'ястку, комбінувати з іншими шармами. У той час як кулон — єдина прикраса.

Кому можна купити кулони та підвіски на сайті ROZETKA

Модні та стильні вироби в каталозі інтернет-магазину розділені на три категорії:

 • жіночі — здатні змінювати навіть строгі ділові костюми, відбивати стиль і підкреслювати жіночність, виступаючи завершальним штрихом привабливого образу;
 • чоловічі — допомагають справити певне враження на оточення, дізнатися захоплення власників, їхні погляди на життя;
 • дитячі — це простий спосіб прищепити дитині смак, навчити виражати свою індивідуальність.

Різноманітні кулони та підвіски, адресовані дітям, варті окремої уваги. Вони милі, витончені, яскраві, створені спеціально для того, щоб тішити маленьку крихітку. Завдяки широкому асортименту, задовольняють будь-які смаки та дитячі переваги. Виготовлені з якісних, безпечних матеріалів із застосуванням сучасних технологій, гранично делікатні до ніжної, чутливої шкіри.

Як вибрати форму прикрас

За своєю формою кулони та підвіски бувають круглими, прямокутними, крапелястими, у формі серця, ключика, букв і цілих слів. Також у формі представників флори та фауни, геометричних і фантазійних фігур. Серед найпопулярніших:

 • серце
 • буква
 • зірка Давида,
 • Інь-Янь,
 • ангел
 • половинки серця,
 • ключик,
 • знак зодіаку.

Завдяки різноманітності в каталозі ROZETKA, не важко буде знайти відповідну прикрасу, яка допоможе мати блискучий вигляд та чарувати оточення. У своїй більшості вироби універсальні, які підходять до будь-якого вбрання і для повсякденного носіння. На прогулянках, на роботі, у навчальному закладі, на побаченнях — вони завжди будуть доречними. Крім того, можна вибрати незвичайні варіанти, щоб підкреслити індивідуальність.

На що ще звернути увагу під час вибору

Підібрати виріб можна не тільки повсякденний, але й до певної події, щоб гармонійно доповнити образ. Наприклад, до вечірки, випускного або весілля. Всі вони виготовлені з популярних матеріалів, як-от медична сталь, кераміка, бронза, дерево, полімерна глина й ін. Мають різне покриття, як-от золото, срібло, позолота, родій, хром та емаль. Бувають зі всілякими вставками та з камінням — агатом, аметистом, стразами, перлами, кристалами Swarovski. Серед запропонованих варіантів не становить труднощів знайти відповідний для себе або як подарунок:

 • для друзів — своєрідний символ дружби між людьми;
 • для подруг — прекрасна тенденція, яка прийшла із західних країн, можливість підкреслити міцні дружні зв'язки;
 • для закоханих — підтвердження ніжних почуттів, особливо якщо з ім'ям під фото дарувальника;
 • парні — оригінальний спосіб завжди бути поруч для тих, хто почувається половинкою єдиного цілого.

Можна купити біжутерію найзвичайнішу, класичну або віддати перевагу унікальним моделям. Наприклад, з написом «Я тебе кохаю!» 100 мовами світу, який з'являється, якщо посвітити ліхтариком телефона або піднести до камери. Також у каталозі є чимало ексклюзивних різновидів, єдиних у своєму роді та неповторних. Серед них — з авантюрином, який допомагає отримати ясність розуму й бадьорість духу, додає впевненості. Крім цього, широко представлені релігійні моделі. Вони притягують своїм блиском і оригінальністю виготовлення, служать як оберіг, але є оригінальними прикрасами.

Всі кулони та підвіски, зібрані на сайті, випускаються знаменитими брендами — DiaDemaGrand, Bico Australia, Hasana, Stainless Steel, FJ, Crystal й ін. Товари супроводжуються докладним описом, характеристиками, фото та відгуками. Їхні ціни демократичні, привабливі, сприяють вигідним покупкам. Доставляння здійснюється Україною популярними службами. Створивши належні умови, ROZETKA запрошує на вдалий онлайн-шопінг!

Показати ще