Білизна для вагітних: подбайте про себе й малюка!

Білизна для вагітних як різновид білизни з'явилася досить недавно. Одна з переваг прогресу — це розроблення нових різновидів одягу для ситуацій, коли жінка потребує додаткового захисту й комфорту. Ви вагітна? Відтепер це — не привід відмовляти собі в задоволенні вести активний спосіб життя, потрібно лише правильно вибрати спіднє.

Функції білизни для вагітних

Дизайн білизни для вагітних розроблено так, щоб забезпечувати:

·зручність і комфорт жінці,

·додатково підтримувати живіт або груди,

·запобігати передавлюванню та іншим неприємним моментам.

Щодо бюстгальтерів, то вони мають додаткову функцію: підготувати груди до годування. Для цього багато виробників додатково прокладають чашечки шаром, щоб загрубів сосок — завдяки цьому далі під час годування дитини не виникатимуть тріщини й больові відчуття.

Білизна для вагітних: яка вона?

Медики називають низку критеріїв, які допомагають вибрати білизну для вагітних грамотно. Вона має бути:

Гігроскопічна.

Вагітність, особливо у спекотну пору року, супроводжують змінення обміну речовин в організмі й гормональна перебудова. Часто це виявлено в підвищеному потовиділенні, незручному для майбутньої мами. Гігроскопічна білизна допомагає мінімізувати дискомфорт: тканина легко всмоктує вологу з тіла, яка швидко випаровується.

Еластична.

Під час вагітності росте не тільки живіт, але і груди. Уся модельна білизна, яку до цього носила жінка, стає мала. Відомі бренди виробляють білизну для вагітних з еластичної тканини, яка легко розтягується в разі збільшення об'єму. Це дає змогу носити трусики (бюстгальтер) упродовж усієї вагітності.

· Натуральна.

Дослідження попиту свідчать: саме натурального складу прагне більшість вагітних жінок. Виробники додають до бавовни трохи еластану або лайкри, щоб бавовна була еластична.

Не здавлює й не натирає.

Тут паличка-стукалочка — безшовні технології. Вони роблять білизну непомітною під одягом, а також допомагають не натирати шкіру швами на білизні.

Корисна порада.

Бюстгальтери для вагітних у жодному разі не мають бути з китичками: вони тиснутимуть на живіт і натиратимуть його. Якщо груди матусі підходять, найоптимальніший варіант — бюстгальтер-топ, який, однак, не дуже зручний для жінок із великими грудьми.

Зважте також на те, що є моделі бюстгальтерів для годування: вони дають змогу погодувати вашого малюка будь-де, треба лише відстібнути чашечку.

Показати ще 60 товарів