Майки, футболки для чоловіків: зручно й сексуально

Пропонуємо нашим чоловікам популярний нині різновид нижньої білизни – майки та футболки. Вони зручні, добротні і підходять як спіднє для дому, так і як самостійна частина гардероба.

Різноманітність кольору і крою

 Сучасні варіанти принтів і крою для футболок різноманітні:

· Із довгим рукавом,

· Із коротким рукавом,

· Без рукава з різним типом вирізів для рук.

Показово.

Сьогодні чоловіки рідко носять футболки як натільну білизну. Водночас як домашній одяг ця частина гардероба популярна серед 99% чоловічої частини населення. Також футболка (майка) прекрасно вписується в одежу на тренування.

Що ж до кольору, то для нижньої білизни дизайнери і виробники здебільшого пропонують однотонні варіанти. Наявність малюнка у брендових лінійках трапляється вкрай рідко, як правило, це максимум лейбл бренду-виробника.

Як вдало вибрати майку (футболку)

· Колір.

Нині актуальні натуральні однотонні кольори (білий, чорний, бордовий, сірий). Дизайнери рекомендують як нижню білизну використовувати вічну класику: білі майки.

· Крій.

Для носіння вдома підійдуть моделі з рукавом і неглибоким вирізом, якщо ж майка планується винятково як натільна, виріз глибокий і руки відкриті.

· Склад тканини.

Натуральність тканини – це один із важливих моментів, тому що нижня білизна прилягає до тіла, а отже, має гарантувати гігроскопічність, зручність і комфорт. Щоб тканина не м'ялася і прослужила довго, туди додають невелику кількість синтетики: лайкру, стрейч, поліестер та інші волокна.

· Розмір.

Дуже важливо, щоб майка сиділа на фігурі, акцентуючи на її перевагах, а також нівелюючи недоліки фігури. Отже, розмір вашої майки залежатиме від вашої комплекції й особливостей фігури. Для худорлявих чоловіків майки купують розмір у розмір, як і для володарів атлетичної статури. А ось за наявності проблемних місць у ділянці живота дизайнери рекомендують додати ще один розмір: це дасть змогу приховати недоліки.

Питання ціни та якості

Загальновизнано, що брендові речі вирізняються високою якістю і довговічністю. Проте не варто «зациклюватися», розшукуючи тільки розкручені компанії. На білизні можна заощадити: часто вітчизняні виробники пропонують якісні варіанти за адекватною ціною.

Показати ще 60 товарів