Будь-які погодні відхилення можуть позначитись на речах особистого характеру, тому засоби для догляду за взуттям можуть врятувати в різних ситуаціях. Навіть непрактичне й дешеве взуття може зберегти гарний зовнішній вигляд у разі правильного догляду. Економити на цьому питанні категорично не можна, вибирати свій правильний засіб потрібно вкрай ретельно. Не секрет, що у разі віддавання переваги більш дешевому варіанту, намагання заощадити, можна завдати ще більшої шкоди речі, ніж, якби не було використання жодного захисту. Для чого потрібна ця продукція? Насамперед це захисна функція. Ноги перебувають в безпосередньому контакті з землею, яка апріорі є середовищем скупчення потенційних шкідників і подразників.

Стисла характеристика засобів для догляду за взуттям

Коли йдете вулицею, середньостатистичний користувач не помічає, як на поверхню його дорогого, або не дуже, взуття, лягає великий шар пилу. Більш помітно, коли цей непотрібний покрив перетворюється на бруд. Максимального захисту завдяки використанню засобів добитися не вийде, але створити якийсь шар, що стане на шляху дрібних частинок, можна. Варто усвідомлювати, що від подряпин, дірок і іншої глобальної деформації він врятує навряд чи, але є низка інших функцій, які виконуються покриттям і спеціалізованими вставками.

Перелік основних запитуваних речовин і предметів

  • Крем. Органічний розчинник в основі дає змогу створити густу текстуру крему. І це в негоду найкращий варіант. До складу входить часто тваринний жир, підходить для застосування до натурального матеріалу високої щільності. У теплу пору року підходить рідка консистенція. Секрет у тому, що розчинники бувають замінені водою, що забезпечує рівень стійкості покриття на порядок нижче. Зате яскравий блиск забезпечений.
  • Спрей. Бувають водовідштовхувальні варіації продукції. Цей формат більш зручний у використанні, ніж попередній, навіть тому, що не залишає забруднень на шкірі. Може створити плівку, що відштовхує різні виділення. Вплив на кольорові, білі або темні поверхні спостерігається позитивне, колір не тьмяніє, залишається насиченим, і навіть певною мірою стає яскравішим у своєму втіленні. Корисний для виробів із замші і з нубуку, шкіра деформації не піддається. Функціонує в загальному доступі спрей для розтягування взуття, у разі незручності в носінні.
  • Аерозоль. Розпилюється на взуття для додання яскравості, часткового очищення й забезпечення природного блиску черевиків, які пройшли вже якийсь кілометраж.
  • Губка. Компактний очисник, що вміщається в жіночій сумочці. Один примірник може витримати приблизно п'ятдесяти застосувань. Буває просочена рідиною або суха. Призначена для швидкого процесу очищення. Для шкіряного взуття підійде вологий формат, для замшевого частіше сухий зі спеціальними порами з особливого матеріалу, адже воно є більш вразливим до потертості. Водночас другий тип цього засобу для догляду за взуттям застосовується для будь-якого взуття, адже не може завдати шкоди йому.
  • Рідина. Слугує для безпосереднього очищення взуття. Її можна знайти у формації в складі губки, але окремим елементом її також позиціонують.
  • Поглинач вологи. Часто слугує ще і для усунення запаху. Втілений у формі підкладки всередину взуття не заважає під час ходіння. Цим не варто нехтувати, адже часто саме надмірне скупчення вологи стає можливим збудником проблем з утворенням грибка.

Особливі призначення і бренди

За всіма параметрами, з огляду на відгуки користувачів, виграє бренд Salamander, що має авторитет на ринку спеціалізованої продукції. Є різновиди, яким не підходять звичайні засоби догляду. Так, для лакового взуття треба використовувати поліроль, котрий проводить профілактичну роботу в утворенні тріщин. Для шкіряного оздоблення треба також підходити з трепетом, адже є вид особливо ніжного покриття. Тобто, терти жорсткою щіткою в більшості випадків не рекомендується. Бажано використовувати для всіх типів саме водовідштовхувальні засоби для догляду за взуттям. Це зменшить ймовірність потрапляння води всередину, порушення структури і відшарування верху, у разі, якщо він неякісний.

Засоби для догляду за взуттям

Показати ще