Купальники — головний жіночий одяг на літній сезон. Це вбрання для деяких стало сезонним, а для когось повсякденним. Зараз справжній культ за вибором різноманітних товарів для купання. Їхній зовнішній вигляд, фасон, колір робить товар не просто пляжним, а справжнім мистецтвом. Мода представляється не тільки в красивих вечірніх сукнях і повсякденних вбраннях, але й у купальних костюмах. Багато дизайнерів намагаються запропонувати своїм покупцям нову лінійку товарів, яка популярна в той чи інший сезон.

Фасони й типи купальників

Кожна дівчина й жінка підходить до вибору речей для купання дуже відповідально й пристрасно. Вони дивляться на продукцію не просто як на річ, а на як твір мистецтва, що підкреслює всі принади фігури та приховує дрібні вади. За призначенням костюми для пляжу поділяються на такі види:

  • Для вагітних;
  • Для пляжу;
  • Для спорту;
  • Коригувальний.

Кожен зразок має свою індивідуальну форму, типи чашок, плавки й конструкцію. Їх зараз величезна різноманітність. Моделі для вагітних бувають як закриті, так і відкриті. Всі вони підкреслюють круглий животик, і майбутня мама буде в центрі уваги. Для пляжу представниці прекрасної статі часто підбирають відкриті варіанти, наприклад, бікіні, халтер, свім-дрес, танк, бандо. Всі вони мають різний крій. Можуть бути з бретельками або без, з тонкими лямками, з різними зав'язками, додатковими аксесуарами та ін..

Вибирати спортивні та коригувальні моделі варто не тільки за формою верхнього елементу, але й нижнього. Плавки є невіддільною частиною купального костюма, який може приховувати деякі вади фігури або підкреслювати ідеальні форми дівчини. Як заведено, вони виготовляються зі щільного матеріалу, щоб дівчина себе комфортно почувала. Дизайнери виділяють такі типи плавок — бікіні, міні-бікіні, сліп, шортики, свім-дрес. Кожна представниця слабкої статі знаходить свій індивідуальний варіант.

Весь пляжний одяг жіночої статі поділяється на такі моделі:

  • Роздільний. Чудовий фасон для представниць жіночої статі, які не соромляться своєї статури. Асортимент цього виду пляжного одягу поділяється на — халтер, бікіні, танк, роздільний свім-дрес, бандо. Всі вони представляються дизайнерами в різному крої й типі, можна підібрати універсальний варіант літнього вбрання на будь-який час року й умови. Можуть доповнюватися різними аксесуарами, спідницями, візерунками та стилями.
  • Суцільний. Такі зразки купальників ще називають закриті або відрядні. Альтернатива відкритим фасонам представляється в декількох типах — повністю закритий, плаття, без бретелей, з зав'язуванням на шиї. Виділяють також особливий вид цілісних товарів — пландже. У них глибокий виріз спереду і ззаду. Це вечірній одяг, яка підходить для пляжної вечірки або романтичного вечора на березі моря.
  • Верхня частина. Ліф — це обов'язковий елемент будь-якого купального наряду. Її можна вибирати окремо, підбирати комплекти індивідуально й за особистими уподобаннями.
  • Нижня частина. Це обов'язкова річ у будь-якому гардеробі на теплу пору року. У жінки повинно бути декілька варіацій плавок, щоб можна було їх незвично комбінувати з ліфом і створювати нові образи.
  • Парео. Аксесуар, що є у гардеробі кожної жінки. Він дає змогу створити елегантний образ, у якому можна ходити по пляжу й не соромитися своєї статури, якщо є вади. Товар виготовлений із легкого матеріалу. З ним можна купатися або загоряти.

Як правильно вибрати купальник

Суцільні або роздільні купальники потрібно підбирати за особливостями фігури. Насамперед, потрібно визначитися з фасоном одягу, описаними вище. Далі можна враховувати забарвлення, малюнки та відповідати модним трендам теплого сезону.

Щоб наряд виграшно сидів на прекрасній половині людства й підкреслював статуру, рекомендовано підбирати за своєю фігурою. Жіночі форми бувають чотирьох типів — пісочний годинник, грушоподібна, квадратна й перевернутий трикутник. Універсальною моделлю пляжного костюма вважаються відрядні варіанти. Вони підходять для більшості фігур.

Щоб приховати деякі вади тіла нижче пояса рекомендується вибирати свім-дрес, що має коротку спідничку. Якщо в дівчини невелика верхня частина й повні стегна, то чудово підійдуть ліфи з різними оборками, камінням або іншими декоративними елементами. За таким же принципом бажано підбирати й роздільні купальники. Фасони однакові як для роздільного, так і для суцільного варіанту. Доповнювати свій літній образ можна різними аксесуарами — парео, капелюхи, окуляри, браслети.

Показати ще