Планшети з оперативною пам'яттю в 512 МБ

Чим приваблюють планшети з оперативною пам'яттю в 512 МБ - це, насамперед, ціною. Такий пристрій ніяк не можна назвати продуктивним або багатозадачним, але свої певні принади в ньому теж є.

Пристрій з оперативкою в 512 МБ: для яких цілей?

Багато китайських і українські виробників націлені на виробництво недорогих планшетів, які будуть доступні великій кількості користувачів. Незважаючи на дуже скромний обсяг ОЗУ, вони впроваджують у пристрої дво- або чотириядерний процесор, тим самим і приваблюють користувачів. Зазвичай це стандартні 6-7 дюймові планшети. Однак трапляються й гаджети з розміром екрану більше ніж 8 дюймів.

Клас, до якого можна віднести всі ці пристрої, однозначно, бюджетний. Такі планшети - відмінний подарунок дітям. На гаджеті можна пограти в розвивальні ігри, почитати книгу або послухати музику. Його зручно взяти із собою в школу для показу презентації або як електронний підручник. Це не дорогий пристрій, за який потрібно переживати чи не розіб'ється або не пошкодиться він випадково. Це пристрій для повсюдного користування.

Багато дорослих надають перевагу перегляду фільмів на великих екранах. Тому, планшет як розважальний пристрій, вони розглядають тільки з погляду пограти в інтелектуальні ігри, наприклад, у поїзді або в літаку, або почитати книгу. Гаджет у 512 МБ - відмінний варіант для цих цілей. Такий девайс також підійде для інтернет-серфінгу, хоча, можливо, сторінки не завжди будуть завантажуватися швидко.

В планшети з невеликою оперативкою виробники впроваджують комунікаційні модулі WI-FI, Bluetooth, деякі девайси оснащені GPS-навігаторами. З такими засобами комунікації ви можете бути впевнені, що під час подорожі на машині не заблукаєте в незнайомому місці.

Планшети з оперативною пам'яттю 512 МБ

Обрано 23 товари