Загальна характеристика пристроїв

Час іде вперед, і навчальний процес змушений підкорятися його тенденціям. Сучасні батьки напередодні першого вересня купують уже не тільки щоденник, але й планшет дитині в школу. Важкі рюкзаки з десятком підручників відходять в минуле, а їхнє місце займають прості освітні девайси. На полицях бібліотек незатребуваних книг стає все більше, а в пам'яті гаджетів усе більше електронної інформації. Фахівці відзначають, що такий підхід до навчання є більш прогресивним і актуальним на сьогодні.

Якщо раніше гаджети купувалися тільки для студентів, то зараз і планшети для школярів – річ вельми буденна. Якщо порівнювати ці девайси з тими ж ноутбуками, то вага перших набагато менша, а рівень функціональних можливостей приблизно однаковий. У той же час вартість планшетів і раніше була нижчою, що не може не радувати споживачів. З точки зору повсякденної зручності старі методики навчання не витримують ніякого порівняння із сучасними. Якщо раніше необхідно було щорічно купувати десятки книг перед новим навчальним роком, то зараз батьки можуть придбати планшети для школи своїм дітям в ще молодших класах і забути про цю статтю витрат на багато років. У пам'яті гаджета досить місця, щоб зберігати там величезну віртуальну бібліотеку із сотнями й тисячами необхідних творів і підручників будь-якого року видання. Нарешті, на пристрій можна встановити цікаві розвивальні програми, які допомагають дитині пізнавати світ в ігровій формі або інтерактивно перевіряти рівень своїх знань.

Технічні особливості планшетів для школярів

Планшети для початкової школи являють собою найпростіші девайси, які не орієнтовані на багатозадачність і складні обчислення. Для них типові процесори невисокої потужності з одним або двома ядрами. Дитині в такому віці набагато важливіше яскравість картинки й привабливість самого акту взаємодії з девайсом. Так що для того, щоб захопити її процесом пізнання, педагоги рекомендують почати з установки на планшет розвивальнх інді-ігор. А з часом батьки вже будуть доповнювати гаджет необхідними навчальними й дидактичними матеріалами з різних предметів.

Типовий планшет для навчання в школі спочатку і не повинен видавати божевільних потужностей. Школяр має концентруватися на навчанні, спрямовувати всі свої сили на пізнання, а не просиджувати годинами, граючи в новомодні гри. Для спілкування з однолітками хлопці часто використовують соціальні мережі, месенджери й програми для проведення відеоконференцій. Цей функціонал легко здатна забезпечити навіть дуже бюджетна модель із не найновішим процесором і оперативною пам'яттю в один-два гігабайти.

Згодом потреби людини зростають, і не виключено, що в старших класах школяр підійде з розумінням необхідності замінити свій девайс на новіший. Якщо фінансові можливості батьків дозволяють, то не слід шукати якийсь кращий планшет для школи, а зосередитися на тому, чим саме захоплюється учень. Можливо, частину своїх хобі він зможе реалізовувати за допомогою використання Інтернету і графічних редакторів, а тому й девайс, який купується, повинен уже бути більш просунутим.

Основні переваги

  • Екран діагоналлю не менше десяти дюймів.
  • Зручність при читанні й редагуванні документів.
  • Ергономічний дизайн.
  • Стандартний процесор з одним або двома ядрами.
  • Оперативна пам'ять об'ємом в 1-2 гігабайти.
  • Великий запас місця у внутрішньому сховищі.
  • Літій-іонний акумулятор підвищеної ємності.

Підсумки

Батьки, які підбирають хороший планшет для школяра, повинні орієнтуватися на вік і схильності дитини. Творча дитина потребує більшого простору для реалізації ідей, у роботі з графікою, а любитель літератури потребує великого і якісного екрана. Не варто відмовляти дитині, якщо вона чітко усвідомлює, чого потребує, і може це сформулювати. Ще в молодших класах слід пояснити дитині, що планшет – це не іграшка, а надійний помічник в освіті. Тоді із часом з неї виросте ощадлива людина і гідний член суспільства.

Планшети для школи

Обрано 347 товарів

Показати ще