Загальна характеристика пристроїв

Напевно, кожна сучасна людина хоче мати новомодний гаджет, але не завжди її гаманець здатний дозволити йому придбати такий девайс. Не скажеш, що дешеві планшети в Україні зараз всюди де не ступиш, але все-таки їх справді дуже багато на ринку електроніки. А тому кожен охочий навіть за мінімальної уважності підшукає собі модель, керуючись основними вимогами і наявним бюджетом.

Цілком закономірно, що за меншу суму покупець отримує і дещо менший функціонал. Проте виробники завжди прагнуть збалансувати ринок, а тому насамперед виключаються тільки ті функції, які потрібні меншій кількості споживачів. Неможливо відповісти однозначно для всіх випадків, скільки коштує найдешевший планшет і який в нього закладено функціонал. Однак, в основному, в бюджетних моделях розробник жертвує лише діагоналлю екрана і обсягом пам'яті.

Технічні особливості

Найчастіше на моделі цієї категорії встановлюються процесори, які були прогресивними зовсім недавно, проте, через швидкість розвитку інформаційних технологій, їх витіснили ще більш нові моделі. Їх якість при цьому не страждає, але вартість на ринку падає, що дозволяє обладнати ними дешевші планшети. Нерідко такі гаджети є оптимальним рішенням для роботи або веб-серфінгу.

Як зазначалося вище, дисплеї на бюджетних планшетах часто набагато менші моделей з середнього і високого цінового сегмента. Але не слід думати, ніби якість матриці якимось чином залежить від її розміру. Подібні девайси оснащуються звичайними дисплеями з нормальною щільністю пікселів. Від цього не страждає ні насиченість, ні деталізованість картинки – скоріше, навіть навпаки.

Є також чимало моделей цього сегмента з процесором на чотири ядра. Просто їх тактова частота буде трохи нижчою, ніж у братів по лінійці. Зайшовши в інтернет-магазин дешевих планшетів, Ви знайдете чимало варіантів, розрахованих саме на таку комплектацію девайса. Спільно з кількома гігабайтами оперативної пам'яті, такі пристрої дозволяють користувачеві багато працювати з документацією, виходити в Інтернет або спілкуватися в чатах. Крім того, любителі ігор також не залишаться без роботи – існує чимало ігор, які не дуже вимогливі до «заліза».

Основні переваги

  • Невеликі розміри, що дозволяють без зусиль носити пристрій завжди при собі.
  • Демократична ціна, доступна широкому колу покупців.
  • Доступність великої кількості ігор і додатків з Магазину.
  • Компактний екран і хороший звук, завдяки яким Ви можете дивитися улюблений серіал прямо по дорозі на роботу.
  • Батарея стандартного обсягу, що застосовується навіть у більших моделях, дозволить довше працювати з пристроєм без підзарядки.

Підсумки

Складно сказати, де планшети дешевші, а де дорожчі, але якщо Ви намірилися придбати для себе подібний гаджет, то напевно визначилися з тим, як саме він буде використовуватися. Відштовхуючись від цього, і починайте пошук по ринку. У наш час при достатньому бажанні і наполегливості можна на ринку сучасної електроніки знайти несподівано багато. Різні виробники по-різному комплектують свої моделі, а тому вибір у споживача є завжди.

Нерідко споживач спочатку хоче купити планшет дешево саме тому, що навіть і не планує використовувати всі його функції. Це однаково може стосуватися ситуацій, коли пристрій використовується виключно для роботи, і в якості подарунка дитині або пенсіонеру. В останньому випадку кінцевий користувач не повинен відволікатися на додаткові можливості гаджета, а освоїти його базовий функціонал.

Дешеві планшети

Обрано 1565 товарів

Показати ще