Загальна характеристика пристроїв

Планшети для дівчаток зазвичай виконані в більш витонченому дизайні й приємні з естетичної точки зору. Не варто забувати, що наші діти потребують сучасної техніки нітрохи не менше від дорослих. Так уже розпорядилася доля, що їм довелося народитися в століття стрімкого розвитку інформаційних технологій. Багато які здібності вони набувають уже з перших років життя, буквально всотуючи їх «із молоком матері». Складно однозначно сказати, позитивна це тенденція чи негативна, однак факт залишається фактом. З ростом малятка, батькам доводиться розщедритися й усе-таки купити планшет для дівчинки.

Слід розрізняти в цілому дитячі моделі від спрощених і тих, які орієнтовані на представників конкретного статі. Справа в тому, що в кожної дитини є свої нагальні потреби, усвідомити які цілком не вдасться навіть найбільш дбайливому батькові, а тому сучасний ринок і пропонує таке розмаїття гаджетів. Якщо вести про мову про прості девайси, то принципової різниці там може й не бути – тут скоріше важливий дизайн і колірне рішення. З точки зору експлуатаційних характеристик, ціна планшетів для дівчаток буде мало відрізнятися від вартості простенької бюджетної моделі «унісекс». Проте кожній дитині дуже важливо заявити світові про свою унікальність, а необхідне забарвлення допомагає їй це зробити якомога яскравіше.

Технічні особливості

Батькам слід розуміти, що дитина спочатку буде сприймати девайс швидше як іграшку, ніж корисний аксесуар. Тому дуже важливо вже на ранніх порах показати своєму малюку розвивальні програми, що сприяють освітньому процесу й вивченню різних аспектів людського життя. Так уже складається, що в розглянутих девайсах немає необхідності у високій продуктивності. Таким чином, споживач не знайде тут процесорів із чотирма й більше ядрами. Подібні моделі годяться скоріше для підлітків.

Такі пристрої комплектуються одно- і двоядерними процесорами з оперативною пам'яттю в розмірі пари гігабайтів. Зазвичай ємність внутрішнього сховища теж невелика, проте для того, щоб був простір для завантаження різних ігор, виробник передбачає чотири-вісім гігабайтів простору споживача.

Орієнтуючись на стать і гендерні стереотипи, дорослі підбирають рожевий планшет для дівчинки і синій або чорний – для хлопчика. Певною мірою це сприяє виробленню відповідних стереотипів і у дітей. У цьому немає нічого поганого, скоріше суто навчальний момент.

Основні переваги

  • Екран із діагоналлю сім-вісім дюймів.
  • Яскраве зовнішнє забарвлення.
  • Процесор з одним-двома ядрами.
  • Два гігабайти оперативної пам'яті.
  • Не менше чотирьох гігабайтів внутрішнього сховища.
  • Міцний матеріал корпуса.
  • Ємний акумулятор. 

Підсумки

Вибираючи планшет для своєї дитини, батьки орієнтуються на безліч факторів. Якщо дитина ще зовсім маленька, потрібно подбати про те, щоби корпус пристрою був максимально міцним і витримував силу маленьких бешкетників. Дівчатка зазвичай більш стримані й не настільки сильно б'ють іграшки, проте не варто забувати, що діти не здатні усвідомлювати матеріальну цінність техніки, а тому без докорів сумління знищать подарунок.

Виходячи з цього, не слід в якості першого ж гаджета в житті малюка, купувати йому дорогий девайс, краще обмежитися бюджетним варіантом. Оскільки вартість планшета в Києві порівняно невисока, краще зробити максимальний акцент на те, щоб навчити дитину грати в розвиваючі ігри та пізнавати світ за допомогою девайсу. Згодом збільшаться і потреби сина чи доньки, і рівень їхньої відповідальності за псування майна – і тільки тоді можна переходити до більш серйозної техніки.

Планшети для дівчинки

Обрано 413 товарів

Показати ще