Загальна характеристика пристроїв

Великі планшети надають своїм користувачам набагато більший простір для роботи і розваг порівняно зі своїми дрібнішими різновидами. Подібні сучасні гаджети поєднують у собі витончений дизайн і багату функціональність. На етапі розроблення фахівці передбачають особливу ергономічність при використанні девайсів, що дозволяє досить довго працювати з планшетом, не відчуваючи незручностей. Водночас, виробники не забувають подбати про те, щоб і сам пристрій був спроможний витримати тривале використання. Для цього гаджети оснащуються спеціальними батареями підвищеної ємності, які, до того ж, здатні економити заряд, розумно розподіляючи ресурси.

Технічні особливості

Практично всі планшети більше 10 дюймів мають широкоформатну роздільну здатність Full HD. Це дозволяє екрану бути не тільки фізично великим, але й забезпечувати високу роздільну здатність. Нерідко вони також вирізняються підвищеною якістю відтворення мультимедіа і розширеною областю огляду дисплея. Виходячи з цього, Вам буде зручно працювати на ньому з графікою, грати в ігри, дивитися фільми або редагувати текстові документи навіть у багатосторінковому поданні.

Звукове рішення моделей подібного класу включає в себе кілька потужних динаміків, розташованих парно (зверху, знизу або по периметру пристрою). Кожен планшет підтримує той чи інший стандарт із серії Dоlby, що дозволяє звуку бути об'ємнішим і насиченішим. Якісний звуковий супровід цілком занурює користувача в атмосферу того, що відбувається на екрані.

Такі девайси розраховані на досить великі обчислювальні навантаження, а тому завжди обладнуються потужними процесорами. Залежно від моделі, може бути чотирьох-, восьми- або десятиядерний процесор. Природно, що чим більше ядер, тим вища якість самого товару, а значить, і його ціна. З іншого боку, в наш час навіть чотириядерні процесори з досить високою тактовою частотою здатні забезпечити чудову швидкодію і плавність роботи гаджета. Саме тому варто завжди звертати свою увагу також і на частоту.

Як було зазначено вище, на планшети ставляться тільки висококласні батареї. Завдяки їм Ви можете насолоджуватися фільмами або працювати з документацією по вісім-десять годин поспіль без потреби підзарядження

Основні переваги

  • Планшет із великим екраном дозволяє розмістити в полі зору більше потрібної та цікавої інформації.
  • Завдяки потужним багатоядерним процесорам користувач може легко поєднувати одночасно кілька видів діяльності: запуск відео, веб-браузера та редактора файлів.
  • Наявність додаткових роз'ємів на корпусі дозволить підключати до планшета інші пристрої і флеш-накопичувачі, що істотно розширить можливості девайса.
  • Місткий акумулятор з інтелектуальною функцією збереження заряду дозволяє використовувати гаджет максимально довго.
  • При своїй діагоналі більшість планшетів дуже тонкі, а тому легко увійдуть в Вашу сумку і не займуть у ній занадто багато місця.

Підсумки

Якщо Ви хочете купити великий планшет і підбираєте модель на свій смак, орієнтуйтеся на те, якими будуть основні завдання пристрою. Якщо це редагування документів – є сенс зупинитися на гранично простих моделях. Якщо Ви багато подорожуєте, але любите проводити дозвілля за серіалами, підберіть девайс з найкращою передачею кольору. А любителям мобільних ігор необхідно спиратися на те, що такі програми вкрай вимогливі до ресурсів. Тому тут підійде планшет не тільки з потужним процесором, але й з великим обсягом оперативної пам'яті.

Великі планшети

Обрано 562 товари

Показати ще