Загальна характеристика пристроїв

Чималий інтерес для багатьох споживачів представляють саме портативні моделі. Планшет маленьких розмірів легко взяти з собою, покласти в сумку, папку або навіть кишеню. Якщо Ви в процесі роботи багато переміщується, а пристрій потрібен Вам саме для миттєвого вирішення виробничих завдань, мініатюрні моделі – це чудове рішення. Будучи трохи більше звичних смартфонів, деякі невеликі планшети здатні виконувати досить серйозні обчислення.

Вони легкі за вагою, зручні в управлінні, не вимагають особливих навичок при використанні, але поєднують в собі відразу кілька функцій. Щоб зрозуміти, скільки коштує маленький планшет, треба розібратися з тим, який саме функціонал він надає. Окремі моделі взагалі можна віднести до фаблетів – тобто за їх допомогою можна дзвонити, як зі звичайного мобільного телефону. Інші ж за своєю потужністю можуть бути ближче до КПК або ноутбука. Кожен пристрій має свої особливості і сферу безпосереднього застосування, тому при покупці не забувайте уважно дивитися, на що саме розрахований конкретний девайс.

Технічні особливості

Природно, що маленький планшет буде мати невеликий екран. Але якість цього екрана жодним чином не корелює з діагоналлю. Понад те, часом на невеликому дисплеї картинка виглядає органічніше. Це відбувається через те, що в екранів середнього розміру не завжди висока роздільна здатність, і зображення виглядає зернистим. На маленькому ж при подібних умовах будь-який фільм або відео виглядають набагато м'якше.

Потужність процесора може цілком залежати від моделі. На ринку трохи більше девайсів, у яких продуктивність прямо пропорційна розміру, але за потреби Ви завжди зможете знайти досить непоганий планшет в тому ж розмірі без втрати потужності. Завдяки достатньому обсягу оперативної пам'яті, пристрої утримують необхідну стабільність і плавність в управлінні навіть за безлічі завдань.

Невеликі планшети гранично прості і зручні. Такі моделі часто дарують дітям, які тільки починають освоювати світ сучасних технологій. Недорогі пристрої не так прикро пошкодити або подряпати, а екран зі скромною діагоналлю взагалі набагато важче розбити. Крім того, для цих цілей у багатьох з них є особливий зміцнений корпус. Додатковою аудиторією цього девайса є люди похилого віку. Їм набагато зручніше розібратися в сенсорному планшеті, який зручно лежить у руці, ніж у повноцінному комп'ютері.

Основні переваги

  • Скромний за розміром, але досить яскравий екран з чіткою картинкою.
  • Потужність, достатня для основної взаємодії з гаджетом, виходу в Інтернет, ігор і роботи з документами.
  • Деякі моделі процесорів можуть, навпаки, мати підвищені виробничі характеристики, високу тактову частоту і швидкість обчислень.
  • Оперативна пам'ять і вбудоване сховище для всіх файлів користувача.
  • Задня і фронтальна камери для отримання якісних фотографій і зняття непоганого відео.
  • Акумуляторна батарея з тим самим обсягом, що й у більших гаджетів, дозволяє довше працювати з пристроєм. 

Підсумки

Швидше за все, Ви вирішили купити маленький планшет виходячи з необхідності завжди мати при собі багатофункціональний обчислювальний пристрій, що має широкий функціонал. Залежно від цінового діапазону і технічних характеристик, на ринку є величезний вибір цікавих моделей. Бюджетніші гаджети дозволяють здійснювати базовий набір операцій, тоді як дорожчі моделі надають своєму власнику відчутну обчислювальну потужність.

Маленькі планшети

Обрано 813 товарів

Показати ще