Аксесуари для нижньої білизни

За нижньою білизною необхідний догляд, часто специфічний, який запобігатиме передчасній втраті його зовнішнього вигляду і деформації. Саме тому в нашому магазині є аксесуари і предмети побуту, з допомогою яких ви продовжите життя ваших улюблених трусиків і корсета.

Те, без чого не обійтися

У нашому каталозі представлено ті аксесуари, без яких не обійтися жінці, доглядаючи за нижньою білизною. Також тут можна за необхідності підібрати «комплектувальні» білизни. Отже, зверніть увагу на:

1.Форму для прання бюстгальтерів.

Прати білизну вручну сьогодні не обов'язково. Достатньо купити форму для прання бюстгальтерів, тому що вона допомагає жорстким чашкам зберегти необхідний об’єм. Принцип використання простий: кладете туди бюстгальтер – і жодне прання йому не зашкодить, навіть найагресивніше!

2.Сумочки для бюстгальтерів.

Збираєтеся в дорогу, але виникла проблема, як упакувати улюблений бюстгальтер, який може втратити форму, якщо його скласти? Відтепер проблем немає: сумочка для бюстгальтера прекрасно впорається із завданням. Необхідно лише упакувати туди вашу білизну.

3.Сумочки для трусиків.

Також неймовірно зручно, причому не тільки в подорожі, а й удома. Відтепер ваші трусики будуть акуратно і компактно складені!

4.Стрічка для чищення одягу.

Позбавляє від кошлатості та іншого сміття, яке так невчасно опиняється на вашому одязі!

5.Невидима стрічка-застібка для бюстгальтера.

Стане в пригоді тоді, коли виріз на сукні чи блузі глибокий. Забудьте про незручності, пов'язані з тим, що бюстгальтер може виглянути в найменш відповідний момент, ви бездоганні!

6.Вкладки для бюстгальтерів і купальників.

Деформувалася чашечка на улюбленому купальнику? Просто поміняйте вкладку, і він знову стане як новий!

7.Підкладки під бретелі.

Забудьте про дискомфорт від бретелей бюстгальтера, якщо у вас є підкладки, які допомагають зберегти ідеальний зовнішній вигляд і без проблем!

8.Мішок для прання білизни.

Забудьте про заборону прати нижню білизну у пральній машинці, коли у вас є мішок для білизни зі спеціальної тканини. Прання буде делікатним, а трусики і бюстгальтери – бездоганними, при цьому не зазнаючи агресивного впливу.

Аксесуари для нижньої білизни в інтернет-магазині «Розетка»

Разом із нижньою білизною замовте аксесуари для неї, і ви завжди будете в зоні комфорту: вдома і в подорожі, на світському прийомі та дискотеці.

Показати ще 41 товар