Вишуканий затискач для краватки — це особливий атрибут чоловічої моди, який має декоративну функцію і практичне призначення. Його призначено для кріплення аксесуара до сорочки. Фіксатор перешкоджає випадінню краватки з-під піджака. Вона не потрапить у чай, їжу або механізм. Однак насамперед шпилька — це декоративна деталь. Вона слугує доповненням ділового образу. Така прикраса підкреслить високий статус і вишуканий смак свого власника. Шпилька може стати чудовим подарунком для чоловіка з будь-якого приводу. Рідше такий аксесуар вибирають представниці прекрасної статі. Жіночі варіації вирізняються витонченим дизайном. Також випускають вироби для дітей.

Історична довідка

Пристосування для фіксації різних предметів гардероба відомі з прадавніх часів. Першим таким атрибутом можна назвати шпильки для шийних хусток. Перший прообраз сучасної прикраси було винайдено XIX століття. Однак у масову моду вона увійшла тільки в 1920-х роках. Тоді ж виріб набув свого сучасного вигляду.

1929 року американці кріпили до одягу фіксатори з ініціалами президента Герберта Гувера. Так його прихильники висловлювали свою підтримку. В американській політиці ця традиція є досі.

Ще одну традицію, пов'язану із затискачем для краватки, придумали працівники The Walt Disney. Ця легендарна компанія в середині XX століття випустила для своїх працівників шпильки для краваток, прикрашені зображеннями персонажів, які були придумані мультиплікаторами. Такі речі покликані зміцнити корпоративний дух.

У наш час фіксатори для краваток — незамінні атрибути офісного стилю. Також їм віддають перевагу екстраординарні чоловіки, що не бояться вирізнитися з натовпу. Різноманітність моделей дає змогу дібрати варіант до будь-якого образу та стилю.

Як вибрати затискач для краватки

Під час купування шпильки потрібно звернути увагу на такі параметри:

  • довжина виробу;
  • колір металу й одягу;
  • дизайн.

Довжина шпильки має становити ½ або ¾ ширини аксесуара, для якого вона призначена. Для вузьких краваток випускають особливі варіації шпильок. Зазвичай довжина шпильок варіюється в межах 45—65 мм.

Метал має гармонійно поєднуватися з матеріалом виготовлення інших ювелірних прикрас. Так, якщо ви носите золотий годинник і каблучку, то прищіпка для сорочки має бути відповідною. Не треба забувати про колірну палітру одягу. Золоті вироби мають гарний вигляд із теплими тонами, а срібні — з холодними відтінками. Так, якщо ви носите сірий, синій, зелений або фіолетовий, то вибирайте срібло. З однотонними речами можна надівати затискачі для краватки з усіляким декором. Випускають моделі з камінням: діамантами, янтарем, фіанітом, бірюзою, смарагдами та іншими вставками. Також можливі варіанти з гравіюванням, гербом країни або логотипом компанії. Гладкі варіації варто чіпляти до візерунчастого одягу.

Як носити

Є деякі правила носіння цих корисних і красивих аксесуарів:

  • розташування — між третім і четвертим ґудзиками сорочки;
  • кут — суворо перпендикулярно;
  • табу — шпильку не носять під жилет і кардиган.

Шпильки поділяються на слайди та прищіпки. Різниця між ними полягає в наявності зубців. Слайди підійдуть для тонких сорочок з особливо ніжних тканин: шовку, атласу та ін. Прищіпки з зубцями підійдуть для речей зі щільних матеріалів. Ця сама вимога стосується і аксесуарів. Зубці та декоративні елементи можуть залишити затяжки на ніжному текстилі.

У Розетці ви можете купити затискачі для краватки із золота та срібла від провідних брендів. До кожної позиції каталогу додано докладний опис. Також перед оформленням замовлення ви можете ознайомитися з відгуками про товари. Є доставка по всій Україні.