Дуже гарний светрик: м' який, приємний.Розмірна сітка співпадає.Матеріал гарно тягнеться, легко вдягати дитині.Горловина теж гарно тянеться / у де- яких виробах, буває , що важко голову протиснути/.Все добре.Дякую.Рекомендую до придбання, ще і з такою гарною ціною на річ)
Джемпер відповідає фото. Виглядає гарно. Склад в'язки не відповідає дійсності, вовни у складі немає. І що до розміру, на 134 зріст він малий, 122 - так.