Ноутбук з IPS-екраном потрібен, насамперед, для того, щоб повноцінно працювати із зображенням. Він підійде для 3D-моделювання, перегляду фільмів, стане незамінним помічником графічним дизайнерам і операторам. Матриця IPS вирізняється контрастністю, точним передаванням кольору та широкими кутами огляду.  

Що таке IPS-технологія? Переваги ноутбуків з IPS-екраном

IPS-екран являє собою масив, що складається з пікселів. Вони заповнені молекулами рідких кристалів, які розташовані паралельно площині екрана. Компанія Hitachi розробила технологію в 1996 році, але масову популярність вона отримала тільки у 2010 році. За 14 років технологію вдосконалили й допрацювали, завдяки чому ми маємо велике розмаїття матриць IPS: 

 • AS.
 • H.
 • AH.
 • E.
 • P.
 • S.

Дисплеї E вважаються найдешевшими. Вони розраховані на середній і бюджетний клас, але мають високі показники. AH — найсучасніший різновид. Її розробили у 2011 році й вона має найвищі показники якості зображення. 

Переваги ноутбуків з IPS-екранами:

 • Доступність.Ноути з такими екранами вирізняються прийнятною вартістю, яка доступна для великого сегмента людей із різним рівнем прибутку. 
 • Передавання кольору.Екрани чудово передають кольори та вважаються професійним обладнанням для дизайнерів і фотографів. Обладнані найбільшим обхватом відтінків і передають реалістичне зображення.
 • Економне енергоспоживання.Рідкі кристали практично не споживають струм, а основними споживачами є діоди підсвітки. З цієї причини витрата енергії не залежить від картинки на екрані та визначається рівнем підсвічування. Фіксована витрата енергоресурсів забезпечує однакову автономність під час вебсерфінгу, перегляду фільмів і геймінгу. 
 • Тривалий термін експлуатації.Рідкі кристали практично не піддаються процесу старіння і зношування, і вважаються найнадійнішими. Зношуються світлодіоди підсвітки, але їхній термін служби становить десятки тисяч годин.

Як вибрати ноутбук з IPS-екраном?

Шопінг в інтернеті з кожним днем стає дедалі популярнішим, через зручності та простоту. Якщо ви хочете купити ноутбук з IPS-екраном швидко й без особливих витрат сил, інтернет-магазин ROZETKA вам допоможе. Для зручності клієнтів магазин пропонує швидка доставка по Києву та в інші міста України, різні бонуси у формі акцій, знижок, і розпродажів, а також послугу миттєвого купування на виплату або купування в кредит у разі нестачі коштів. В індивідуальній картці товару розміщена інформація про технічні характеристики, світлини, відгуки й огляди. За допомогою інформативних фільтрів на сайті ви зможете вибрати відповідний пристрій з урахуванням таких параметрів.

 • Діагональ і роздільна здатність дисплея.Для подорожей і поїздок підійдуть бюджетні ґаджети з діагоналлю 12-13 дюймів. Вони компактні та не займають багато місця в сумці. Для домашнього використання підійдуть апарати з діагоналлю 15 дюймів, а для стаціонарного — 17-18 дюймів. Оптимальна роздільна здатність для лептопів з IPS-матрицею — HD, Full HD, QHD. 
 • Процесор.Обладнуються процесорами Intel та AMD. Від чипсетів залежить продуктивність роботи пристроїв. Найпотужніші чипсети — Intel Core i7, i5, AMD A8, A10, вони встановлюються в ігрових девайсах і пристроях бізнес-класу. Процесори обладнуються ядрами, їх може бути від 2 до 8, з частотою від 1.5 ГГц на одне ядро. 
 • Кількість портів.За допомогою HDMI-роз'єму користувач з’єднує ноутбук і телевізор для виведення зображення на великий дисплей. USB-порт стане в пригоді для під’єднання флешки.
 • Оперативна пам'ять.Обсяг оперативної пам'яті впливає на швидкодію пристрою у звичайному й багатозадачному режимі. Для вимогливих ігор і ресурсомістких програм потрібно не менш ніж 8 гігабайтів ОЗП, для виконання робочих завдань вистачить 4 гігабайти.
 • Жорсткий диск.HDD-накопичувач використовується для зберігання мультимедійних файлів і обладнується швидкістю 60-110 Мб/с, але шумить під час роботи. SSD-накопичувач підходить для зберігання операційної системи. Ноутбук IPS з SSD працює тихо зі швидкістю 700-1100 Мб/с і обладнується системою захисту даних.
 • Відеокарта.Для якісного передавання ігрових структур під час геймінгу, ноутбуки з IPS-екранами обладнуються відеочипами nVidia, AMD з обсягом відеопам'яті до 8 гігабайтів.
 • Контрастність. Розрізняють статичну та динамічну. Вона впливає на яскравість кольорів і барвистість зображень. За допомогою ручного регулювання користувач підбирає відповідний рівень контрастності. 
 • Покриття екрана.Матові екрани вирізняються стійкістю проти забруднень і не стомлюють очі. Вони показують чітке зображення навіть у разі прямого влучення освітлення на екран. Глянцеві гарантують насичену, контрастну та чітку картинку в умовах штучного світла.

Ноутбуки з IPS-екранами гарантують вам якісне передавання зображення з високою деталізацією в будь-який час доби.

Ноутбуки з IPS матрицею

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів