Теплий комбінезон для хлопчика — це найкращий вибір одягу на пізню осінь, зиму та ранню весну. Завдяки застосуванню передових технологій на виробництві сьогодні матусі в усьому світі мають широкий доступ до надійних, недорогих, а головне — теплих і практичних комбінезонів.

Виготовляють такі елементи дитячого гардеробу зі спеціальних тканин із мембраною або наповнювачем. Такий тип верхнього одягу чудово захищає від холоду, не пропускає вологу та водночас дає змогу шкірі малюка дихати. Найчастіше комбінезони випускають із капюшоном, щоб не дати замерзнути малюку навіть у разі повного занурення в сніг під час зимових ігор. Найчастіше такі капюшони виготовляють із вушками або іншими декоративними елементами, що привертає маленьких модників і робить процес одягання захопливим і пізнавальним для малюка.

Різновиди теплих комбінезонів для хлопчиків

Фактично є чотири різновиди хлопчачих комбінезонів:

  • Суцільний комбінезон, який повністю закриває малюка з голови до ніг;
  • Роздільний, що являє собою окремі штани та куртку;
  • Комбінезон-трансформер для прогулянок, із пристібними елементами (капюшон, рукавиці, утеплені носки або черевички);
  • Домашній комбінезон.

Переваги першого — це максимальна герметичність і практичність, у тому разі, якщо заплановані прогулянки з катанням у снігу, з гірок, а також тривалі променади в умовах мокрої погоди. У такому разі малюкові не треба буде часто роздягатися та знову одягатися, а такий комбінезон дасть змогу максимально зберігати тепло та комфортний мікроклімат.

Другий можна розглядати в тому разі, якщо малюк разом із батьками часто їздить у машині, часто ходить у поліклініку, у гості, а також у садок або ясельну групу. У такому разі буде набагато зручніше знімати верхню частину, щоб малюк не перегрівався, а також вийде швидше привчити малюка самостійно знімати й одягати курточку, на відміну від суцільного комбінезона, подужати який маленький член сім'ї зможе не раніше, ніж у три-чотири рочки після тривалих тренувань.

Третій варіант дуже зручний, оскільки може використовуватися як зимовий одяг для суворої морозної погоди, так і демісезонний костюм, якщо від'єднати додаткові утеплювальні елементи.

Четвертий варіант спеціально призначений для того, щоб комфортно почуватися в приміщенні. Може комбінуватися з такими різновидами одягу, як піжама, або ж бавовняні футболки та колготи для додаткового утеплення.

Вибираємо комбінезон на малюка

За віком теплі комбінезони для хлопчиків можна розділити на 3 групи:

  • Для новонароджених;
  • До одного року;
  • До трьох років.

Перші можуть бути виготовлені з натуральних матеріалів на овчині й більше бути схожими на конверти, ніж на класичні комбінезони. Основне завдання такого одягу — забезпечити теплий мікроклімат для малюка під час прогулянок у колясці

Другі призначені для комфортних поїздок у сидячих колясках у зимову пору року та міжсезоння й мають бути максимально зручними, оскільки саме в цей час малюк робить свої перші кроки. Найчастіше такі комбінезони виготовляють із синтетичних матеріалів із підкладкою на хутрі або синтетичних утеплювачах.

Костюми до трьох років уже виготовляють з урахуванням того, що малюк починає грати на свіжому повітрі, любить активне дозвілля й починає ходити в ясла або дитячий садок. Такі комбінезони виготовляють з урахуванням щораз вищої активності дитини, вони мусять мати світловідбивальні елементи та можуть бути забарвлені в строкаті кольори, або ж на них наносять принти з улюбленими героями мультфільмів або супергероями. Комбінезон такого типу найчастіше виготовлений із непромокальних синтетичних матеріалів із мембраною або ж зі спеціальною флісовою підкладкою, яка в поєднанні з термобілизною робить ігри на вулиці комфортнішими та приємнішими.

У разі потреби купити теплий комбінезон для хлопчика потрібно переконатися в надійності та якості купованої речі, а також грамотно підібрати розмір. Також не треба забувати про вподобання найменшого джентльмена та дозволити йому взяти участь у виборі костюма для того, щоб йому було приємно та весело його носити. В інтернет-магазині Розетка можна вибрати комбінезон для вашого малюка практично будь-якого розміру та кольору.

Показати ще