Холод, мокрий сніг і сльота — усе це реалії, з якими стикається кожна матуся на прогулянці зі своїм малюком. І вибираючи одяг для хлопчика, рекомендують звернути увагу на теплі напівкомбінезони, які дадуть змогу вашому малюкові залишатися в сухості, теплі під час прогулянок і максимально бути захищеним від переохолодження.

Теплий напівкомбінезон для хлопчика — це порівняно універсальний наряд, який можна носити як у дощовиту погоду, так і під час заморозків. Водночас матеріали, з яких виготовлені моделі, вирізняються водостійкістю, високою зносостійкістю, надійністю, міцністю та зручністю.

Являє собою такий предмет гардероба утеплені, щільні штани з високим верхом, найчастіше на спеціальних лямках, які з боку спинки перекинуті через плечі малюка та надійно закріплені на поясі. Такий спосіб закріплення надійно фіксує одяг на малюку та не дає штанам сповзати або навпаки — задиратися занадто високо, залишаючи щиколотки без захисту.

Різновиди теплих напівкомбінезонів для хлопчиків

Утеплені напівкомбінезони класифікують, насамперед, за віком маленького модника. Умовно можна виділити такі різновиди:

  • Для немовлят. Такі напівкомбінезони виготовляють з екологічно чистих і безпечних матеріалів, основне призначення яких — дати шкірі малюка дихати, відводити зайву вологу та водночас — максимально зберігати тепло. Найчастіше такі елементи гардероба не дають багато свободи малюкові та фіксують його рухи, щоб він зручно лежав у колясці, насолоджуючись прогулянкою. Також такі штани можуть грати роль утеплених повзунків, даючи певну свободу рухів дитині в її самостійному дослідженні навколишнього світу. Такий домашній напівкомбінезон може бути виготовлений із бавовняної тканини.
  • До року. Такі напівкомбінезони виготовляють з урахуванням того, що малюк робить свої перші кроки та водночас він ще не зовсім впевнено стоїть на ногах. Такий елемент гардеробу дає максимальну свободу пересувань, виготовлений із вологозахищеної тканини та теплої, м'якої підкладки, а також практично не заважає рухатися маленькому мандрівнику. Ще один критерій — гіпоалергенність матеріалів, оскільки ніжна шкіра малюка часто подразнюється під час самостійного пересування. Зважаючи на це, варто також додати, що гарний напівкомбінезон буде добротно прошитий, проте всі шви будуть приховані за м'якою підкладкою, що запобігає натиранню.
  • До трьох років. Малюки в цьому віці максимально хочуть досліджувати навколишній світ, а також роблять перші кроки назустріч пригодам у дитячих садках, що і позначається на виборі одягу. Напівкомбінезони для хлопчиків цього віку також виготовляють із водовідштовхувальних матеріалів, проте бажано, щоб вони мали спеціальні світловідбивальні елементи, які легко побачити з далекої відстані темної пори. Саме в цьому віці з'являється цікавість до яскравих забарвлень, так що перш ніж купити теплий напівкомбінезон для хлопчика, потрібно переконатися, що малюкові сподобається малюнок, і він носитиме обновку залюбки.

Вибір напівкомбінезона 

Гарний напівкомбінезон для прогулянок мусить мати такі параметри:

  • Теплоізоляція;
  • Вологостійкість;
  • Вітронепроникність;
  • Зручність.

У якісних утеплених штанях малюкові буде не холодно, але й не жарко завдяки гарній терморегуляції. Зовнішній шар має бути виготовлений із міцної тканини, що не пропускає вітер, якщо не йдеться про домашні напівкомбінезони. В іншому разі варто звернути увагу на бавовняні або джинсові моделі, які також підходять на суху осінню або весняну погоду.

Внутрішній термошар може бути виготовлений із хутра або будь-якого іншого м'якого матеріалу.

Також варто звернути увагу на якість швів і тканини, оскільки дитячі речі потребують прання в рази частіше, ніж дорослі, і щоб костюм залишався яскравим і не вицвітав, рекомендовано звернути увагу на якість пошиття, а також фарби на тканині.

Замовити теплі напівкомбінезони для хлопчиків на зиму або демісезонні моделі можна онлайн в інтернет-магазині Розетка. Завжди є всі розміри та моделі від відомих виробників.

Показати ще