Особливості

25

Опис Борошно житнє жорнове цільнозернове Зелений млин 1 кг

Ще за старих часів люди вважали, що при вживанні жита в їжу зміцнюється організм, підвищується життєвий тонус та піднімається настрій.

І дійсно, нерафінована проста їжа допомагала нашим предкам залишатися енергійними і зберігати працездатність протягом усього дня.

Ось і сьогодні люди все більше замислюються про те, щоб їжа була не тільки смачною, але й корисною.

Борошно житнє цільнозернове - саме такий продукт.

При виробництві цього борошна використовується цільне зерно, яке при грубому помелі перетворюється у більші частки, оболонки клітин та висівки. Колір такого борошна - досить темний - сірий з коричневим відтінком.

Незважаючи на те, що за хлібопекарськими властивостями борошно житнє поступається пшеничному, зате воно характеризується значно більшою харчовою цінністю.

У пекарській справі це борошно використовується в основному при випічці столових сортів хліба.

За біологічною цінністю борошно житнє цільнозернове у 3 рази перевершує пшеничне борошно за вмістом калію, магнію та заліза.

Завдяки величезній кількості корисних речовин, якими багата оболонка зерна, регулярне вживання виробів з цього борошна покращує обмін речовин, нормалізує роботу серця і шлунково-кишкового тракту, а також знижує холестерин.

Характеристики Борошно житнє жорнове цільнозернове Зелений млин 1 кг

Особливості
Вага
Призначення
Країна-виробник
Кількість в упаковці, шт.
Термін зберігання
 • 6 мес.
Країна реєстрації бренду
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Татьяна
  • Продавець: Жорна
  • Вага: 1 кг

  Мука подходит для ведения ржаной закваски, выпечки любого хлеба, в рецептуру которого входит ржаная цельнозерновая мука, в т.ч. и 100% ржаного.
  Понравилось работать с поставщиком - оба раза оперативная доставка (от момента заказа до получения прошло меньше суток). В разговоре по телефону мною было получено много полезной информации. Заказывала через сайт, т.к. этой мукой пользуюсь несколько лет, но последние пол года перестала видеть ее на прилавках супермаркетов.
  Рекомендую!

  Переваги:
  Мука - замечательная, превосходного качества.
Дивитися всі відгуки →